Прогноз Вадима Скічка на 6 nations 2016. Ірландія – Уельс

17:00/07 лют '16

Якби гра між Ірландією та Уельсом відбувалася у останньому турі «6 націй», то могла б стати вирішальною для визначення чемпіона. Та навіть у першому турі цей матч є вкрай важливим для обох команд. Експерт «Рейтинга Букмекрів» з регбі Вадим Скічко продовжує вірити у збірну Уельса та пропонує ставку на їхню перемогу.

У прев’ю до турніру я визначив свого фаворита – це команда Уельсу. Для того, аби здобути перемогу у «6 націях», команді Воррена Гетленда бажано перемагати на виїзді своїх конкурентів з Ірландії та Англії. Сам Гетленд назвав матч у Дубліні дуже важливим, адже Уельс завітає у гості до чинних чемпіонів «6 націй». Хоча саме у контексті цього матчу «домашній фактор» не є вирішальним – Ірландія неодноразово перемагала у Кардіффі, а Уельс – у Дубліні. До речі, у двох з трьох попередніх ігор цих двох команд у Дубліні перемогу святкували валлійці. Спрогнозувати результат цієї гри вкрай важко, оскільки обидві збірні мають величезну мотивацію.

Тому моя ставка ґрунтуватиметься зокрема й на симпатії до збірної Уельсу. У збірної Ірландії є негаразди із травмами. Гравці основи Шон О’Брайан і Роб Кірні через пошкодження пропустять битву з Уельсом. У валлійців таких проблем немає – вони завітають на «Зелений острів» у бойовому складі. Більше того, усі гравці команди Гетленда досвідчені. Навіть запасні. Цікава цифра – 8 запасних команди Уельсу разом зіграли 364 матчі за збірну! Також я спостеріг, що коефіцієнт на перемогу Уельсу дещо впав, тому рекомендую скоріше брати «перемогу Уельсу» за 2,0 на William Hill. Нехай це наблизить також і перемогу Уельсу у «6 націях» і нашу довгострокову ставку на це.

Ординар: Програш
Ірландія - Уельс
07.02.2016 17:00 ЕЕТ
Турнір із регбі 6 nations 2016
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0