Прогноз Вадима Скічка на 6 nations 2016. Франція – Італія

16:25, 06 лют 2016

6 nations-2016 відкриває матч на «Стад де Франс» між Францією та Італією. Напевно саме ці команди будуть аутсайдерами турніру, тож для них матч між собою буде ледь не найважливішим у всьому чемпіонаті. Експерт «Рейтинга Букмекерів» з регбі Вадим Скічко вважає, що гра французів та італійців не буде результативною.

 

Я вже писав, що Франція та Італія на цих «6 націях» будуть радше готуватися до наступних турнірів та Чемпіонату світу 2019 року, аніж реально претендувати на здобуття трофею чи бодай конкурувати з фаворитами за високі місця. У французів змінився тренер і бачення гри, а отже її ще варто налагодити та вдосконалити перед тим, як сподіватися досягти успіху. У Італії ширяться чутки, мовляв, для головного тренера їхньої збірної, француза Жака Брюнеля, це останній чемпіонат на чолі «Скуадри». До того ж я вже писав, що Франція та Італія – лідери цих «6 націй» за кількістю гравців без міжнародного досвіду у заявках. На гру у Парижі у стартовому складі італійців вийдуть одразу чотири дебютанти, а ще двоє почнуть гру у запасі. У Франції теж з’явиться три новачки, а ще троє будуть на лавці. Отже я не очікую результативної та впевненої гри від таких команд.

Французи та італійці востаннє зустрічалися на ЧС-2015. Трикольорові тоді перемогли 32:10. Матч торішніх «6 націй» – 29:0 на користь Франції. «6 націй»-2014 – знову перемога «Півнів» – 30:10. Дуже ймовірно, що французи знову переграють свого суперника, але зверніть увагу й на інший аспект – жоден з цих матчів не пробивав «тотал 44». Ба більше! У попередніх шести іграх між Францією та Італією «тотал більше 44 очок» не було пробито. На мою думку це повториться знову, особливо беручи до уваги стан команд. Тому моя пропозиція «тотал очок менше 44» за 1,83 на William Hill. ​

Ординар: Повернення
6 nations 2016
16:25/6 лют
Франція – Італія
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0