Прогноз Вадима Скічка на 6 nations 2016. Франція – Ірландія

16:25, 13 лют 2016

Збірна Франції вдруге на цьогорічних «6 націях» грає вдома. У першому матчі «Півні» не без проблем здолали збірну Італії. Після цього матчу головний тренер французів Гі Новес особливу уваги приділив захисту, адже збірна Італії дуже вільно почувалася на половині поля Франції. Так необачно грати проти Ірландії протипоказано, але експерт «Рейтинга Букмекерів» з регбі Вадим Скічко все одно очікує від ірландців перемоги на «Стад де Франс».

Добрі новини з табору ірландської збірної – Джонні Секстон та Ендрю Трімбл таки зіграють проти французів попри усі сумніви у їхній спроможності через стан здоров’я. Також команда Джо Шмідта у поєдинку у Парижі зможе розраховувати на Шона О’Брайана та Роба Кірні, які повернулися після травм. Ірландія дуже ускладнила собі завдання захистити титул переможця «6 націй» після нічиєї у Дубліні з Уельсом. Тепер команді з «Зеленого острова» небажано втрачати очки. Саме тому гра із Францією перетворюється для них у надпринципову.

А французи схоже зробили висновки із нервової перемоги над Італією, змінили кількох нападників і за словами свого головного тренера спробують зіграти з ірландцями у силову гру. Французи дуже незручний суперник для «Зелених» – більше за «Півнів» (8 разів) на «6 націях» їх не обігрував ніхто.

Проте безпрограшна серія Ірландії проти Франції наразі складає 5 ігор – 3 перемоги та дві нічиї. Схоже що гра на «Стад де Франс» буде дуже схожою на поєдинок Ірландія-Уельс у Дубліні. Руйнування проти руйнування та мінімум простору та атакувальних дій. У цьому протиборстві характерів і сили я ризикну поставити на більш досвідчену збірну Ірландії. Середній вік острів’ян складає понад 29 років, а у французів трохи не дотягує до 26-и. William Hill пропонує спокусливий коефіцієнт на «перемогу Ірландії», а саме 2,05. Тому ставлю на чинних чемпіонів «6 націй» і сподіваюся на їхню першу перемогу на цьогорічному турнірі.

Також додам ставку на тотал очок. Загалом між Ірландією та Францією було зіграно 94 матчі, а середня результативність складає приблизно 28 очок за гру. Розглянемо попередні 5 поєдинків цих команд: Франція 9:24 Ірландія (тотал 33); Ірландія 11:8 Франція (тотал 19); Франція 20:22 Ірландія (тотал 42); Ірландія 13:13 Франція (тотал 26); Франція 17:17 Ірландія (тотал 34). Лише одна гра аж надто результативна з-поміж п’яти. Я вже казав, що французи готуються позбавити ірландців простору, тому й від суботньої гри у Парижі я чекаю «низ». БК Winline оцінює «тотал очок менше 33,5» коефіцієнтом 1,88.

Ординар: Програш
6 nations 2016
16:25/13 лют
Франція – Ірландія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
6 nations 2016
16:25/13 лют
Франція – Ірландія
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0