Прогноз на Євро Туреччина – Грузія від Сергія Задорожного

19:00, 18 чер 2024

Туреччина підходить до Євро не в найкращій формі, якщо дивитися на результати спарингів — 3 поразки у 4-х матчах. В офіційних поєдинках ми можемо побачити зовсім іншу збірну, навряд чи хтось здивується. Грузини — андердоги, які вперше пробилися на груповий етап, уже досягли непоганого результату, але хочуть більшого.

Всі знають, що Грузія має Кварацхелію і добротну лінію атаки, але на такому відповідальному турнірі явно гратимуть від оборони, враховуючи клас суперників. У цьому сенсі котирування мене не дивують, на ОЗ дають більше двійки і кеф навіть підріс. Однак єдиний суперник, з яким можна ризикнути, — це саме Туреччина. Перший тур взагалі важливий, оскільки стартова поразка ставить хрест на виході з квартету. Для плей-офф потрібно набирати мінімум 3 очки, як показує практика. У грузинів далі в розкладі чехи та португальці. Якщо дивитися реалістично, можна розраховувати максимум на одну нічию.

Турки зайняли у відборі 1-е місце, натомість двічі заносили ОЗ із вірменами. Що важливіше — давали грати, не було тотального домінування, незважаючи на різницю у класі. У них ситуація аналогічна – найлегший суперник у першому турі. Перемагай тут і з чехами, може, влаштує навіть нічия. Дистанція надто коротка, всі збірні це враховують. Грузини вийдуть лінією в 5 захисників, навряд чи варто чекати на експерименти. Попри це хрестоносцям важко зберігати концентрацію весь матч. Яскравий приклад — нещодавній спаринг із чорногорцями. Грузини активно розпочали, вели 0:2 вже до перерви, але у другому таймі віддали ініціативу, помітно просіли фізично і, як наслідок, пропустили. Тобто, моменти Туреччини точно будуть, питання лише в реалізації. Обидві команди мають потужну мотивацію, обох не влаштовує нічия. Для турків простіше обіграти Грузію, ніж Чехію чи Португалію, у хрестоносців така сама ситуація.

Ординар: Виграш
Євро
19:00/18 чер
Туреччина - Грузія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі