Прогноз на третій день кваліфікації ЧС від Миколи Марчука

21:45/11 чер '17

Мачт 1 . Сербія – Уельс
Для Сербії домашня гра проти Уельса це хороший шанс набрати три очки і відірватися від прямого конкурента за вихід на Чемпіонат світу , бо Уельс має втрати , а семе Коллинз, Тейлор, Кинг, Вудберн, Робсон-Кану і звичайно Гарет Бейл , який дискваліфікований ці гравці не зіграють у матчі , тому Сербія буде націлена на атаку і загальну перемогу!
Матч 2 . Ісландія – Хорватія
Для Ісландії головна задача на це матч набрати хоча б одне очко , тому команда буде грати на оборону і намагатиметься зіграти на контра-атаках. Хорватія прекрасно розуміє , якщо перемагає прямого конкурента , то однією ногою уже на Чемпіонаті світу , тому буде націлена на атаку . Тому мій прогноз Хорватія заб’є більше одного м’яча
Матч 3. Ірландія – Австрія
Ірландія просто фантастично виступає вдома і статистика це доводить , ірландці програли останній офіційний матч аж у 2013 році Швеції , тому рідні стіни явно допомагають Ірландії яка зобов’язана забивати вдома. Австрія прекрасно розуміє ,що програвати це матч не можна , бо відстань від другого місця може збільшитися і потрапити на ЧС буде вкрай важко , тому австрійці будуть націлені на атаку , щоб і на далі мати шанси на потрапляння на ЧС!
Матч 4 .Македонія – Іспанія
Для Іспанії це чергова жертва для отримання трьох очок в свою копілку , бо індивідуальні якості гравців Іспанії набагато вищі ніж у македонців у першому матчі це було помітно , тому і сьогодні Іспанія зобов’язана перемагати без над зусиль.Тому мій прогноз перемога Іспанії!

Експрес: Програш
-1000₴
21:45/11 чер
Сербія - Уельс
21:45/11 чер
Ісландія - Хорватія
19:00/11 чер
Ірландія - Австрія
21:45/11 чер
Македонія - Іспанія
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0