Прогноз на перший день відбору на ЧС від Миколи Марчука

21:45/09 чер '17

Латвія – Португалія
Португалія на даний момент займає друге місце у своїй групі ,тому Роналду і компанії потрібно перемога , щоб не відпустити своїх конкурентів Швейцарців і на далі боротися за першу сходинку у турнірній таблиці , тому Португалія буде націлена виключно на атаку у матчі . Латвія аутсайдер групи і головне завдання команди достойно зіграти і не багато пропустити . Тому мій прогноз впевнена перемога Португалії!
Фарерські острови – Швейцарія
Швейцарія на даний момент лідер у групі і втрачати очків намірів не має , тому буде націлена на атаку , щоб здобути перемогу у матчі і тримати на відстані Португалію , плюс такий суперник , як Ферери хороша нагода це зробити , як показує статистика
Швейцарія завжди перемагала Ферери , тому і зараз прогнозую перемогу Швейцарії!
Швеція – Франція
Французи мають хороший шанс відірватися від свого прямого конкурента Швеції і зробити це буде на мою думку легко , бо включаючи атакувальний потенціал французів , а саме Грізманна , Гамейро , Жиру і Лаказетта , то стримати їх буде вкрай важко ,тому прогнозую голів від Франції!
Естонія – Бельгія
У першому матчі між цими командами було забито дев’ять голів з них вісім забила Бельгія і це не дивно , бо атакувальний потенціал бельгійців просто вражає , а саме Азар , Де Брюйне , Лукаку , Мертенс та інші , тому прогнозую і в цьому матчі голів від Бельгії і загальну перемогу , бо як стримати таку атаку?
Боснія і Герцеговина – Греція
Боснія і Герцеговина прекрасно розуміє , що потрібно перемагати прямого конкурента за вихід на ЧС Грецію і зробити це можливо , бо команда грає вдома перед рідними вболівальниками , а з такими гравцями , як Джеко і Пяніч це під силу !

Експрес: Програш
-1000₴
21:45/9 чер
Латвія - Португалія
21:45/9 чер
Фарерські острови - Швейцарія
21:45/9 чер
Швеція - Франція
21:45/9 чер
Естонія - Бельгія
21:45/9 чер
Боснія і Герцеговина - Греція
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0