Прогноз на НБА 2016/2017: перемога «Клівленда», Хілд – кращий новачок, крок назад «Голден Стейт»

00:00/12 кві '17

Стартує черговий сезон Національної баскетбольної Асоціації, в якому обов’язково будуть сенсації, очікувані результати та серйозна конкуренція як за місця в конференціях, так і за індивідуальні призи.

В першу чергу хотілося б виокремити цікаву категорію, в якій часто трапляються сенсації, і високий коефіцієнт цілком може зіграти. Йдеться про номінацію кращий новачок сезону. Ще місяць тому ніхто не сумнівався, що таким стане форвард «Філадельфії» Бен Сіммонс, але новоспечений лідер «76-х» отримав перелом ноги. Він пропустить три місяці, а за цей час інші новобранці ліги цілком можуть гідно заявити про себе, та так, що інших місяців регулярного сезону Сіммонсу просто не вистачить, щоб вклинитися в боротьбу.

Кілька новачків НБА можуть зробити прорив, але я б виокремив атакувального захисника «Нью-Орлеана» Бадді Хілда. Справа в тому, що саме перші два місяці до ладу не повернуться ключові гравці «Пеліканів» на цій позиції – Тайрік Еванс і Джру Холідей. У Хілда якраз буде час, щоб заявити про себе і переконати Елвіна Джентрі ставити його в старт навіть після повернення перевірених бійців. Навіть при оптимальному складі «Нью-Орлеана» Хілд значився серед фаворитів на це звання, адже є одним з найбільш підготовлених гравців до реалій НБА, а те, що у нього буде маса можливостей проявити себе і стати другою скрипкою після Ентоні Девіса в луїзіанському клубі, створить серйозну конкуренцію Сіммонсу. Присудження звання новачка сезону Бадді Хілду оцінюється у 5,0.

До речі, якщо за перші три місяці ніхто з новобранців не зможе яскраво стартувати, а Сіммонс буде прогресувати у відновленні, і повернеться на поле, відразу проводячи яскраві поєдинки, то цілком ймовірно, що і він зможе стати кращим новачком. Адже успіх майбутньої зірки в цій номінації оцінюється в 17,0, що вельми пристойно.

Ординар: Програш
НБА 2016/2017
00:00/12 кві
Кращий новачок сезону
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Найгучнішим підписанням міжсезоння бех жодних сумнівів є перехід Кевіна Дюранта в «Голден Стейт». Напевно шанувальники НБА пам’ятають, як складно і суперечливо починала «велика трійка «Маямі», коли туди перейшли ЛеБрон Джеймс і Кріс Бош. Моментально Дюрант навряд чи адаптується до гри «Воїнів», тому не варто чекати в цілому повторення торішнього результату у 73 перемоги. Більш того, можливі навіть невеликі серії поразок, тому резонно звернути увагу на тотал перемог в регулярному сезоні «Голден Стейт» менше 66,5 – 1,91. Навіть самі гравці говорили, що нові рекорди їм не потрібні.

У цьому ж ринку виокремлю занижений показник за кількістю перемог «Чикаго». «Буллз», хоч і мають не найперспективнішого наставника, який лише завдяки підтримці керівництва залишився на своєму посту, але у міжсезоння посилилися досить, щоб претендувати на вихід до плей-оф, а для цього їм цілком під силу виграти більше 39,5 матчів. Поповненням складу Уейдом і тим же Реджон Рондо «Чикаго» чітко показав свої амбіції на першу вісімку, а Джиммі Батлер не повинен регресувати при наявності такого диригента атак, як Рондо. Чемпіонат «Буллз» навряд чи виграють, та й в плей-оф можуть далеко не пройти, але половину матчів «Бикам» взяти цілком під силу.

Ординар: Виграш
НБА 2016/2017
00:00/12 кві
Кількість перемог у регулярному сезоні
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
НБА 2016/2017
00:00/12 кві
Кількість перемог у регулярному сезоні
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Якщо ж говорити про претендента на перемогу в чемпіонаті, то тут, звичайно ж, коло сильно звужується, проте «Голден Стейт» за 1,85 – зовсім занижена ціна. Друга поспіль перемога «Клівленда» виглядає на порядок цікавіше, з огляду на високий коефіцієнт – 4,0. Віри в «Кліпперс» вже не дуже багато, але досвіду в команді Дока Ріверса більш ніж достатньо. Якщо не буде травм, і Блейк Гріффін не полізе битися і не отримає ушкоджень, то він разом з Крісом Полом, Деандре Джорданом і непоганою лавою запасних можуть нарешті зробити ривок, до якого йдуть вже кілька сезонів. Перемога «Кліпперс» оцінюється в 23,0. Для такого добротного складу дуже навіть пристойна ціна.

В цілому, при довгострокових ставках на весь сезон рекомендував би вибирати події з високими коефіцієнтами, але при реальності виконання. Зрозуміло, що «Оклахома» з одним Расселом Вестбруком чемпіонат не виграє, хоча її успіх оцінюється в 34,0, не набагато нижче, ніж шанси добре згуртованих «Вітрильників». Навряд чи Джоель Ембіід при наявності в «Філадельфії» Даріо Шарича і повернення на паркет у 2017 році Бена Сіммонса зможе настільки потужно відіграти, що отримає звання кращого новачка, а його успіх оцінюється в 4,0. У нього досить конкурентів тільки в своїй команді, а ось у Хілда можливостей вдосталь.

Ординар: Програш
НБА 2016/2017
00:00/12 кві
Переможець чемпіонату
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0