Прогноз на матчі турнірів WTA у вівторок від Nick

17:30/20 чер '17

Сабін Лісіцкі – Кікі Бертенс
Сабін повертається в тур після піврічної перерви і одразу має непогані шанси засвідчити своє повернення перемогою. Судячі з останні постів Лісіцкі у соцмережах, останнім часом вона посиленно тренувалась та скинула зайву вагу, тож на своєму улюбленому покритті може бути готова набрати форму. У німкені в арсеналі є потужна подача, з якою не кожна тенісистка в турі може справитися, і вже за рахунок цього можна допустити, що брейки Бертенс будуть даватись вкрай складно.
Гарбін Мугуруса – Єлізавета Кулічкова
Одразу ж чекати від Мугуруси чогось на траві на варто – на ній вона вистрілила лише одного разу на Уімблодоні, дійшовши до фіналу, загалом не демонструючи на покриття більш менш пристойних результатів.
Іспанка взагалі перебуває у жахливій формі, проваливши грунтовий сезон, що вже говорити по неулюблену для неї траву. Навіть минулого року, перебуваючи у своїх найкращих кондиціях після перемоги на Ролан Гаррос, іспанка у першому ж матчі на траві розгромно програла Фліпкенс.
Росіянка Кулічкова дівчина з подачею та вмінням агресивно зіграти на прийомі. На швидких кортах вона почуває себе дуже добре і вже пройшла у Бірмінгемі кваліфікацію. Їй під силу нав’язати Мугурусі свою гру, діючи першим номером, у том числі і на прийомі, а у захисті іспанка, тим більше не траві, працювати не дуже любить.

Експрес: Програш
-1000₴
16:30/20 чер
Сабін Лісіцкі – Кікі Бертенс
17:30/20 чер
Гарбін Мугуруса – Єлізавета Кулічкова
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1