Прогноз на матчі п’ятниці від Вані Грубяка

21:30/07 кві '17

Німеччина.
Як я вже писав в одному з прогнозів, Майнц та Айнтрахт – це два головні розчарування другого кола чемпіонату Німеччини. Осінню Франкфуртці претендували на Лігу Чемпіонів, а тепер не попадають навіть в зону Ліги Європи. Господарі не можуть перемогти аж 8 матчів в чемпіонаті, а Вердер навпаки не програє 8 ігор підряд, вигравши 6. Команди в різних ігрових та фізичних кондиціях, тому лінія букмекерів виставлена дуже нерівно, ставка на Х2 гостей виглядає логічною.
Китай.
Хэнань Констракшн одна з небагатьох китайських команд, яка вирішила не тратити великі кошти на покупку топових чи напівтопових гравців з Європи. Нажаль з таким складом команда буде боротись за виживання з іншими собі подібними “жлобами”.
Господарі ж набрали непоганий хід і в їх складі феєрить Бурак Ілмаз, який робить всю гру в атаці.
Шанхай СІПГ та Шандунь Лунен ж навпаки досить тратять грошей, для покращення своїх результатів. Господарі в свому складі мають Оскара, Халка,Елкесона та тренера Віллаша-Боаша. а гості Пелле, Сіссе, Тарделлі та тренера Фелікса Магата. Китайські захисники не зможуть вистояти проти таких атакауючих граців, тому голами команди точно обміняються.

Ординар: Виграш
+730₴
21:30/7 кві
Айнтрахт - Вердер
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 67%
Не пройде 33%
Пройде
Не пройде
Експрес: Виграш
+1494₴
14:35/7 кві
Бейцзинь Гоань - Хэнань Констракшн
14:35/7 кві
Шанхай СИПГ - Шаньдунь Лунен
Підсумковий
к:
100% гравців вважають
що ця ставка виграє!
Ця ставка пройде?
Проголосувало 4 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0