Прогноз на матчі Першої Ліги від МК

18:00/25 сер '17

Геліос – Кремінь
Геліос продовжує втрачати важливі очки в матчах із аутсайдерами. Так, в минулому турі довелося вдовільнитися нічиєю із скромними Сумами. Розрив між командами поки що невеликий, але ці втрати можуть аукнутися в кінці сезону. Приймаючи вдома Кремінь, харківчани безперечно будуть націлені лише на перемогу.
Кремінь за 7 турів здобув лише одну перемогу. В решті матчів команда зазнавала поразки. Сьогодні команда їде швидше за все просто відбути номер.
Дилема із вибором ставки досить не проста. З одного боку – Геліос в цьому сезоні лише один раз забив своєму супернику 3 голи. З іншого боку – Кремінь тричі виймав зі своїх воріт 3 м’ячі. Сумніву також додає останній матч Геліоса із ФК Суми. Однак, перед домашніми трибунами вірю в те, що Геліос зможе добре потрясти Кремінь, і отримати розгромну перемогу.

Волинь – Суми
В цьому матчі зійдуться дві команди із нижньої частини турнірної таблиці.
Волинь ніби як почала помалу адаптовуватися до нової ліги, до нового складу. Але гра ще все одно далека від оптимальної. Крім того, Волинь в основному грала із середняками Першої ліги. Навідміну від сьогоднішніх суперників – ФК Суми.
Залікові пункти в цьому матчі втрачати ніхто не схоче, і команди, на відміну від попереднього матчу, віддадуть перевагу відкритому футболу.
Волинь вдома грає набагато краще (в цьому випадку – поразки і нічиї – це все ж краще від розгромних поразок на виїзді). Але і Суми не будуть пасти задніх. Команда резулярно забиває якраз на виїзних поєдинках. Матч повинен буде насичений голами.

Балкани Зоря – Краматорськ
Матч теж сусідів по таблиці, але тепер – не із дна, а із середини. Команди показали себе міцними середняками, які можуть нав’язувати боротьбу лідерам ліги. Але стиль гри команд дуже відрізняється. Краматорськ постійно лізе на рожон, тоді як Балкани віддають перевагу спокійному та вивіреному футболу.
За 7 турів в Балкан 4 забитих голи при 5 пропущених.
Також, що ще характерно для Балкан – клуб вміє нав’язати свою гру будь-якому супернику. Та і в матчах цього сезону де грали Балкани, ще жодного разу не було забито більше двох м’ячів. Віриться, що ця тенденція збережеться і сьогодні.

Експрес: Програш
-1000₴
1. Геліос - Кремінь
25.08.2017 17:30 ЕЕТ
2. Волинь Луцьк - Суми
25.08.2017 18:00 ЕЕТ
3. Балкани Зоря - Авангард Краматорськ
25.08.2017 17:00 ЕЕТ
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0