Прогноз на матчi недiлi вiд Венiамiна Бондаренко

21:45/11 чер '17

1) Косово – Туреччина
Косово – не така вже й слабка збiрна. Гравцi цiєï збiрноï грають у Нiмеччинi, Iталiï. Одна лише проблема – збiрна лише нещодавно створена. Хоча грають непогано, лише 1 раз провалилися – з Хорватiєю(0:6). З Украïною(0:3) ïм не пощастило, у нашоï збiрноï залетiло все, що могло.
Туреччина ж має проблеми. Не зiграють Туран, який нещодавно закiнчив кар’єру у збiрнiй, та вiдсторонений Чалханоглу. А без них ця збiрна не така вже й сильна. Зiграють Тосун, Мор, Маллi. Не вражає.
На мою думку, Косово точно не програє з розгромним рахунком такiй Туреччинi.
2) Iсландiя зiграє з Хорватiєю. Вдома Iсландiя дуже сильна. Набирають очки вдома завжди за останнi 4 роки. Майже завжди i забивають, лише 2 збiрнi не пропускали вiд домашньоï Iсландiï за 4 останнi роки – Хорватiя та Казахстан.
Хорватiя є лiдером группи, забиває в усiх матчах. Зрештою, з таким пiдбором виконавцiв, вони i повиннi забивати. Але у оборонi зараз проблема – завершив кар’єру у збiрнiй Срна, травмованi Чорлука, Ракiтiч та Врсалько.
Схоже, що Iсландiя як завжди заб’є вдома, а Хорватiя зможе вiдповiсти, адже мають Манджукiча, Калiнiча та Перiшича.
3) Сербiя – Уельс. Серби грають в атакуючий футбол. Самi забивають доволi багато, та й пропускають не мало. Забили у цьому вiдборi усiм суперникам, а не пропустили лише вiд Молдови.
Валлiйцi ж хоч i грають вiд оборони, але основнi зiрки грають у атацi – Ремзi та Аллен. Бейл, нажаль, не зiграє через дисквaлiфiкацiю. Але має вистачити i цих виконавiв, аби забити такiй Сербiï. Пропускають валлiйцi часто – лише з Молдовою та Iрландiєю вдалося залишити ворота сухими.
Команди мають обмiнятися голами у цьому матчi

Експрес: Програш
-1602₴
21:45/11 чер
Косово - Туреччина
21:45/11 чер
Iсландiя - Хорватiя
21:45/11 чер
Сербiя - Уельс
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0