Прогноз на матч Вікінгур – Фарм від Сергія Задорожного

22:15, 30 чер 2024

Вікінгур – лідер ісландського дивізіону. Об’єктивно найкраща команда. На дистанції до 13 турів команда вже везе переслідувачам 4 очки. Найбільше забиває – 32 м’ячі, і найменше пропускає – 13.

Відразу звернемо увагу на голі Вікінгура – ​​це проста частина ставки. По-перше, команда грає вдома, що є перевагою. По-друге, Вікінгур – більш класна команда, порівняно з Фрамом. Це як, наприклад, Сіті та Борнмут. По-третє, Вингур забивав у кожному матчі сезону – 13 з 13. А Фрам зіграв лише 2 матчі на нуль. Втім, у голі Вікінгура спочатку не було сумнівів.

Тепер Фрам. У 12 матчах забили 18 голів. Досить середній показник, але при цьому найголовніше – регулярність. Фрам забивав хоча б раз на 11 матчах сезону з 12. Виняток – давній другий тур. Зараз результативна серія складає 10 матчів поспіль. Також зазначу, що на виїзді Фрам грає безпомилково – у кожному із 6 мінімум по голу. При цьому й забиває в середньому на виїзді більше, ніж удома – 1.83 голи за гру на виїзді проти 1.17 вдома.

Між собою команди грали 5 разів у історії. І лише в крайньому разі команди не обмінялися голами. У 4 із 5 – забивали і Фрам, і Вікінгур.Тому обидві заб’ють виглядає дуже смачно.

Ординар: Виграш
Чемпіонат Ісландії
22:15/30 чер
Вікінгур - Фарм
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі