Прогноз на матч Туреччина – Португалія від Сергія Задорожного

19:00, 22 чер 2024

Відразу зазначу, що вибір ставки обумовлений не лише грою турків у 1-му турі. Контекст змінюється, і це важливо враховувати.

Збірна Туреччини провела вражаючий 1-й тайм, матч відбувався практично без центру поля. Спочатку пристойно володіли м’ячем, але не витримали у такому режимі протягом усіх 90 хвилин. Що зазначу — коли треба було, йшли вперед здобувати результат, але тільки повели у рахунку — гра різко змінилася. Грузини навіть перехопили ініціативу, забракло успіху в реалізації. З одного боку, турки порадували яскравою грою, а з іншого — є тривожні моменти. За нашою логікою, підопічні Монтелли почнуть обережно. По-перше, одна перемога у кишені вже є. По-друге, якщо навіть грузини так часто виходили з-під пресингу, то португальцям, тим більше, це не важко.

Сама Португалія провела неоднозначний поєдинок. Склалося враження, ніби гравці погано відчувають одне одного. Багато передач, але без загострення чи якогось просування. Заради справедливості, все одно притиснули чехів до штрафного майданчика. Звідси й автогол, який здається випадковим, але якщо так збільшувати тиск, проскочить один момент. Взагалі, цей матч показав, що так притискатися до воріт з португальцями загрожує наслідками. Туреччина у своєму нинішньому стані, в принципі, не вміє так грати, звідси й думки про ТБ. На володінні не наполягатимуть, але точно включать пресинг. Чи можуть нарватися на контратаку чи відкрити вільні зони? Безперечно, і я думаю, що так воно і буде.

Два аргументи на користь ТМ — португальці мали проблеми зі створенням небезпечних моментів, а турки вже здобули першу перемогу і тут зіграють на утримання. Але це все теоретично. Зворотний аргумент — збірна Туреччини не вміє грати у такому стилі, стримати атаку португальців не вдасться. Гра неминуче розкриється. До речі, підопічні Монтелли можуть першими забити. Загалом перший гол у матчі точно відбудеться хоча б до 60-ї хвилини і цікавіші тут подальші події. Туреччина веде в рахунку — все одно не зможе втримати сухаря, якщо навіть Грузія настворювала стільки моментів. Туреччина програватиме — спробують відігратися, нарвуться на контратаку і ще пропустять.

Ординар: Програш
Євро-2024. Група F. 2-й тур
19:00/22 чер
Туреччина - Португалія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі