Прогноз на матч Шотландія – Швейцарія від Сергія Задорожного

22:00, 19 чер 2024

Швейцарія – досить прагматична збірна. Забити їм однозначно непросто. Але Угорщина спромоглася. І награла одразу на 1.34 xG. При цьому було однозначне враження, що ця найслабша версія угорців за останні кілька років. Якщо, звісно, ​​брати матчі з добрими збірними. Наприклад, минулого Євро у групі смерті з Німеччиною, Португалією та Францією, або в Лізі Націй з Німеччиною, Італією та Англією – там Угорщина була набагато сильнішою. Не знаю, може там допомагав статус андердогу, але факт у тому, що проти слабкої версії Угорщини Швейцарія дозволила створити та забити.

Чи гірша за Угорщину Шотландія? На мою думку, ні. І точно не гірше за складом. Матч із Німеччиною? Чи не впоралися. Швидко пропустили, грали за чужих фанів, потім і видалення. Багато факторів. На забитому не наголошую, він абсолютно випадковий. Але при цьому є розуміє, що Шотландія – теж команда здатна. Так, прямолінійна, вертикальна – але хіба це погано. Нагадаю, що Шотландія вийшла на Євро з групи, випередивши Норвегію Холланда та Едегора. Серйозне досягнення. І взагалі, на папері хіба Шотландія виглядає слабшою? Досвід – так, моральна складова за підсумками першого кола – так. Але не у класі. Давайте переконаємося або переконаємося через вартість збірних. Шотландія – 207.40 млн., Швейцарія – 281.50 млн. Різниця є, але не критична.

Набагато важливіше, що Шотландії треба брати максимум. Так, на окуляри з Німеччиною ніхто не розраховував. І ніби нічого страшного не сталося. Але Швейцарія та Угорщина – тут треба грати на перемоги. А тут ще й Євро результативний виходить. Якось дивишся, і рідко хтось без голів йде з поля. Тож у гол шотландців повірю. Тим більше, що коефіцієнт дуже приємний допомагає «вірити».

А гол Швейцарії? Їхня атака з Угорщиною була дуже легкою. Можуть тікати та користуватися простором. Є дальні удари, і не лише Джак, як показав той матч. Є Ембол, який був травмований весь сезон, але вийшов і забив. І ще момент – результат із Угорщиною був здобутий без Окафора. Тобто однозначно є поле для покращення. Плюс сама Шотландія. Якщо взяти останні 10 матчів будь-якого статусу, то не пропустила команда лише одного разу, і там не похвалишся – Гібралтар. А так – фіни, північно-ірландці, кіпріоти – збірні слабші за хрестоносців, однозначно. Вважаю, що у цьому матчі можна пробувати обмін голами.

Ординар: Виграш
Євро-2024. Група А. 2-й тур
22:00/19 чер
Шотландія – Швейцарія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі