Прогноз на матч Молде – Тромсе від Сергія Задорожного

22:15, 28 чер 2024

Зрозуміло, що Молде у цьому матчі фаворит. Команда в принципі за складом поступається лише Буде, а за амбіціями і зовсім нікому. Але переваги Тромсе також очевидні. Перше – домашній матч. Друге – це також досить амбітна команда, яка готова грати на перемогу в матчі з будь-яким суперником.

До цифр. Найпростіше обґрунтувати гол Мольді. У 12 матчах команда забила 25 голів – стільки ж у Буді і немає більше ні в кого. В середньому по 2.08 гола за гру. Забігаючи наперед, Тромсе – не ідеальний в обороні – 19 пропущених у 11 матчах. У середньому по 1:73 за матч. За створеними моментами – у Мольді 1.73 xG за гру, другий результат і вищий, ніж у Буде. Тромс має 1.68 xGA. загалом, зрозуміло. Беремо регулярність забитих та пропущених. Молде хоча б по разу забивав у кожному з 12 матчів, у Тромсі – лише 3 сухарі за 11 турів.

З голом Молді все зрозуміло, а що з пропущеним. По-перше, пропускають у 66% матчів – 8 із 12. У середньому по 1.33 за гру. По-друге, травмовані одразу три основні воротарі – Карлстром, Посіадата, Петерсен. Рідкісність крайня – але факт. Грає ірландець МакДермот. Висмикнули його з нижчих ліг. Віковий, але в кар’єрі є цілих 3 гри за дубль Арсеналу. По-третє, у Тромсі вже була зміна тренера, і з Віком, що прийшов, команда забивала в кожному з 3 домашніх матчах.

Ординар: Програш
Норвегія
22:15/28 чер
Молде - Тромсе
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі