Прогноз на матч Лукаш Лачко – Ян-Леннард Штруфф від Nick

14:30/12 чер '17

Стартує трав’яний сезон, короткий та специфічний. У перших матчах на траві вважаю за необхідне відбирати ставки против тенісистів, які на цьому покритті ніколи не демонстрували пристойних результатів та грають просто жахливо.
Зупинимося на матчі Лукаш Лачко – Ян-Леннард Штруфф. У німецького спортсмена є подача та добре поставлені удари, але на швидких кортах він дуже вразливий, про що говорить статистика – негативний баланс перемог/поразок на харді та на траві. На останньому Штруфф взагалі виграв лише шість матчів за кар’єру, чотори з яких прийшлись на один турнір. Не дуже добре в нього йшли справи і на улюбленому грунті – останні три матчі господар кортів програв.
Штруффу важко підлаштовуватися під незручні відскоки – техніки як такої там немає, до того серйозно заважає антропометрія. Лачко, який добре вміє грати цільно від задню лінію, буде примушувати його помилятися. Його не можна назвати спеціалістом по грі на траві, але на швидких кортах він почуває себе більш комфортно, ніж Штруфф. До того ж, Лачко вже встиг прибитися до покриття, зігравши чотири матчі на тому тижні, а на старті сезону це є значною перемогою. Очікую вихід у наступний раунд само словацького спортсмена.

Ординар: Програш
-1228₴
14:30/12 чер
Лукаш Лачко - Ян-Леннард Штруфф
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0