Прогноз на матч Іспанія – Італія від Сергія Задорожного

22:00, 20 чер 2024

В очі впадає просідання кефа на іспанців, але підопічні Де ла Фуенте показали себе, як досить адаптивна команда, якщо спиратися на результат 1-го туру. Італійці надійні в обороні, незважаючи на ранній пропущений гол від албанців, тому, за логікою, треба дивитися у бік ТМ.

Взагалі, проглядається і нічия, оскільки цей результат влаштовує обидва колективи. Більше навіть іспанців. В останньому турі поєдинок із албанцями — чіпкий суперник, але з меншим рівнем спротиву. А там ще невідомо, чи зможуть італійці здолати хорватів, адже ті теж не позбавлені мотивації. Тому, якщо припустити, що справа йде до нічиї, не думаю, що фурія роху ризикуватиме і йтиме на штурм воріт опонента. Один вагомий крок до виходу з групи вони вже зробили, італійці ще чекають.

Спаллетті за короткий термін зумів створити міцний кістяк. Поєднав своє бачення футболу і ті напрацювання, які успішно працювали в Інтері цього сезону, тому той же Бастоні почував себе комфортно. У 1-му турі була використана схема з 2-ма центральними захисниками, але гравці активно переміщалися полем, змінювалися позиціями. При цьому оборона не просідала. Перший пропущений – очевидна індивідуальна помилка. Після цього ситуація стабілізувалася, хоча албанці чинили опір. Не сказати, що сіли в низький блок, там і рахунок вимагав активніших дій в атаці. Просто італійці перейшли у режим збереження результату.

Збірні зустрічалися у півфіналі Ліги Націй у 2023-му році. Іспанці тоді виглядали цікавіше та перемогли, але з того часу обидві команди стали сильнішими, тому сценарій може бути іншим. У 1-му турі фурія роха вперше за сотню матчів програла в компоненті володіння та відстояла на нуль із небезпечними хорватами. Відзначу навіть Кукурель, який відіграв надійно, незважаючи на скепсис експертів. В італійців зберігається проблема з нападником — Скамакка вийшов у старті з албанцями, але нестачу все одно доводиться компенсувати частими підключеннями гравців із оборони. Найлогічніша ставка на матч – непрограш іспанців через низ.

Ординар: Виграш
Євро-2024. Група В. 2-й тур
22:00/20 чер
Іспанія – Італія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі