Прогноз на матч Іспанія – Грузія від Сергія Задорожного

22:00, 30 чер 2024

Думаю, такий варіант не повинен викликати безліч питань. Але водночас він суперечить деяким статистичним фактам. Перший – Грузія у відборі на Євро грала з Іспанією та забивала в обох матчах. Грала з ними та у відборі на ЧС у Катар. І там в одному із 2 матчів забила. Виходить – 3 із 4 результативні для Грузії. Другий – Грузія забивала у кожному матчі групового етапу.

Ну а тепер причини мого вибору. Грузія класна, велике досягнення для футболістів та країни. І заслужене. Але при цьому пройдемося по кожному матчу. З Туреччиною забили, але самі турки, як бачимо по турніру, досить розбалансовані. Мені здається, що з ними усі можуть претендувати на забитий м’яч. Далі була Чехія, і там Грузія не створила моментів. Але пенальті після торкання руки у штрафному майданчику. Португалія – перша контратака, суперник не увійшов у гру, та й сильно ротував склад. Другий гол – знову пенальті у необов’язковому моменті. Виходить – 2 із 4 забитих – пенальті.

Далі – Іспанія ротувала склад у минулому турі. Грузія не має такої можливості, грає на максимумі. Плюс зіграла свій матч на два дні пізніше. Виходить, що основа Іспанії, яка відпочила через ротацію, і має можливість довше готуватися. Грузія – на межі. І знову ж таки – зрозуміло, від кого чекати загрозу – Мікаутадзе та Хвіча. Можна згадати, як Іспанія взагалі не дозволила створити Італії. Закрити Грузію має бути простіше.

Ну і насамкінець – кілька фактів зворотних голів Грузії. Грузія забивала у всіх матчах, але Іспанія – не пропускала. Грузія результативно грає з Іспанією, але говорити про велику чи гідну кількість моментів ми не можемо.Хочеться сказати, що щастило, і ми будемо близькі до істини. Без шансів Грузії.Мій вердикт Грузія ТМ0.5, всім успіху!

Ординар: Програш
Євро-2024. 1/8 фіналу
22:00/30 чер
Іспанія – Грузія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі