Прогноз на матч Еванс – Давідовіч Фокіна

13:00, 10 лис 2021

10.11.2021 року в другому колі тенісного турніру в Стокгольмі зустрінуться британець Даніель Еванс і іспанський тенісист Алехандро Давідовіч Фокіна.

Після успішного для себе виступу на US Open (там Еванс дійшов до 4 кола, програвши майбутньому чемпіону Мєдвєдєву), результати британського тенісиста пішли на спад: друге коло в Сан-Дієго, друге коло мастерса в Індіан-Веллс (програв в дуже напруженому трьохсетовому поєдинку Шварцману), перше коло Відня і перше коло на мастерсі в Парижі (програв у трьох сетах).
Даніель, як бачимо, навіть коли програє, то часто бореться до кінця. Він є дуже непоступливим тенісистом. Цьому сприяє і стиль, в якому він грає: Еванс часто використовує різані удари, постійно змінює темп, що дуже незручно для його суперників.
З останнього матчу пройшло більше тижня, британець мав можливість “перезапустити батарейки” і в повній бойовій готовності підійти до цього турніру.

Давідовіч Фокіна уже провів на цьому турнірі один матч, перегравши у напруженому трьохсетовому поєдинку американця Макдональда.
Традиційно, проаналізуємо виступи після US Open і до цього турніру. На останньому турнірі Grand Slam іспанець програв в першому колі. Потім було друге коло в Меці, перше в Софії і друге коло на мастерсі в Індіан-Уеллс. На турнірі в Антверпені Алехандро дійшов до чвертьфіналу. І на останньому мастерсі в сезоні Давідовіч Фокіна вилетів в першому колі.
Цей тенісист завжди віддавав перевагу ґрунтовим кортам, однак, за останній час він прибавив у грі на харді. Так, результати на останніх турнірах не вражаючі, однак прогрес у грі саме на цьому покритті є. У іспанця є певний рівень гри, на який він вийшов і на ньому тенісист добре тримається, інколи нав’язуючи боротьбу більш сильним суперникам.

Між собою гравці грали лише один раз у 2019 році. Тоді, у трьохсетовому матчі переміг іспанець. Поєдинок проходив на ґрунті.

Як на мене, у цьому матчі зійдуться приблизно рівні суперники. В обох приблизно рівні шанси на перемогу. Нас буде чекати довгий і напружений матч із затяжними розіграшами.
Моя ставка – тб 22.

Ординар: Програш
13:00/10 лис
Еванс - Давідовіч Фокіна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі