Прогноз на матч Енді Мюррей – Віктор Дурасовіч

19:00, 09 лис 2021

9 листопада у матчі першого кругу на турнірі в Стокгольмі зіграють британець Енді Мюррей і норвежець Віктор Дурасовіч.

Британський тенісист продовжує проводити багато матчів, щоб отримати більше ігрової практики і набирати форму. Пропоную прослідкувати виступи Енді після Відкритого чемпіонату США. Він, здається, брав участь у всіх турнірах і показав там такі результати (всі турніри були на харді): друге коло челленджера у Ренні, чвертьфінал у Меці, друге коло в Сан-Дієго, третє коло на мастерсі в Індіан-Веллс, також були ще другі кола на турнірах в Антверпені і Відні, а на останньому турнірі на мастерсі в Парижі Маррей програв в першому колі. Як бачимо, британець не показав якихось феноменальних результатів, йому ще, як на мене, в першу чергу, не вистачає фізики, потрібно динамічніше працювати ногами (людина грає зі сталевою стегновою кісткою!). І важко прогнозувати чи вийде Енді на свій попередній високий рівень чи ні (вже і вік солідний), однак видно, що він робить для цього багато. Практично у всіх матчах, де він програвав на тих турнірах, які я вище перерахував, Мюррей нав’язував суперникам серйозну боротьбу. Чи зможе він в цьому матчі впевнено перемогти?

Його суперник – це маловідомий норвезький тенісист Віктор Дурасовіч. Останнім часом він взагалі грав матчі рівня ITF. А на турнір в Стокгольмі норвежцю вдалося пройти кваліфвкацію, там він обіграв Габашвілі і Менендес-Масейраса. Чи зможе Дурасовіч спробувати нав’язати боротьбу своєму іменнитому супернику?

Між собою гравці на корті ще не зустрічались.

Я вважаю, що в цьому матчі Мюррей повинен впевнено перемогти. На стороні брттанця, банально, в першу чергу, клас. Також в його користь грає і те, що Енді мав час, щоб відпочити після останнього турніру.
Моя ставка – фора по геймах на Мюррея (-5.5).

Ординар: Виграш
19:00/9 лис
Мюррей - Дурасовіч
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі