Прогноз на матч Чилі – Аргентина від Сергія Задорожного

04:00, 26 чер 2024

Побачивши вивіску матчу, одразу захотілося уточнити, хто стоїть біля керма чилійців. У роки 10-14 це була дуже серйозна збірна з сильним поколінням. Але не вийшло з наступністю. Досі у складі Алексіс – 35 років, та Варгас – 34. Досі у рамці Браво – 41 рік. І це не підкреслює їх високий клас, за всієї поваги, це говорить про те, що просто в Чилі слабке покоління. Отож – відійшов від теми тренера. Її тренує Гарека, який раніше працював із Перу. Асоціації – точно не атакуючі.

Так ось, Гарека, будучи тренером Перу, зіграв з Аргентиною 4 рази. Останні 2 – у 2021-му році – ще проти Аргентини Скалоні. Дві поразки – 1:0 та 0:2. Ще два матчі 2016-го – в 1 з 2 також не забили. Загалом до аргентинських воріт ключика підібрати не зміг. Йдемо далі. Чилійська збірна не забила в першому таймі саме Перу. І взагалі, у 8 матчах із 10 останніх за їх участю, хоча б одна збірна не забивала.

Тут же перейдемо на Аргентину. Команда надійна, команда досить прагматична. Пропускає мало, не змогли у першому колі їм забити й канадці. До речі, атаку кленових з Девідом, Девісом, Бухекеном та Ларіном – ставлю вищу, ніж ветеранів Чилі. І ще – якщо наводив останні 10 матчів Чилі, то давайте ті самі цифри і з Аргентиною. Так от, у 10 крайніх матчах ОЗН зіграв також 8 разів. І там, і там – 8 із 10. Здається, що ОЗН – норма для Аргентини та Чилі. Ставимо на це.

Ординар: Виграш
Копа Америка 2024
04:00/26 чер
Чилі - Аргентина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі