Прогноз на матч Бельгія – Румунія від Сергія Задорожного

22:00, 22 чер 2024

Бельгія, поразкою від Словаччини, поставила себе у незручне становище. Попереду матчі з Румунією, яку дуже важко розкрити, і з Україною, яка на просторі буде дуже небезпечна, склад там максимально якісний. Вірю в бельгійців, але випробування має бути серйозне.

Чому такий незвичайний варіант? Він вписується в моє розуміння Румунії. Це низький блок, надійна оборона, 3 очки після першого туру та завдання на нічию. Чекати, що румуни проваляться – не варто. Навіть за 1:0 – нічого не зміниться. Перед минулим матчем, з Україною, я наводив цікаві цифри відбору, згідно з якими Румунія за середньою точністю передач найгірша команда з тих, хто відібрався на Євро. Її перегнали зокрема Мальта, Кіпр, Болгарія, Ісландія та Люксембург. Якщо в групі вона мала такі цифри з Андоррою, Ізраїлем, Білоруссю та Косово, то про яку сміливість може йтися з Бельгією.

Чим ставка ще хороша – вона страхує дальні удари Станчу та Марина. Румунія виграла Україну лише за рахунок них, чи мало капітан румунів знову вдало долучиться до м’яча. Ну його, тим більше, на цьому Євро прямо багато залітає з далеких ударів. Щодо 3 та більше м’ячів висловився – навряд чи Румунія допустить. Та й сама Бельгія матиме сильний контраст після матчу зі Словаччиною.

Але чому Бельгія взагалі має взламати. Румунія, незважаючи на закритий стиль гри, два матчі поспіль на нуль і Бельгія два матчі без голів – якась дивна вийде сукупність, чи не так. Чи важко зламати низький блок? Щоправда. Але, як дивно не прозвучить, Бельгія має Лукаку.Він багато ширяє, але як багато у світі центрфорвардів, які так багато знаходять моментів? Плюс є Де Брюйне та Доку, які у МС звикли грати в режимі злому. Та й Троссард в Арсеналі, і Бакайоко у ПСВ – по суті, також із цим регулярно в сезоні стикалися. Для гравців Бельгії це не буде чимось новим, і це важливо.
Але я зайду на цей матч через перемогу з тоталом менше, адже румуни будуть сушити та поставлять автобус, бодай заробити 1 очко. Клас Бельгії вище, тому тут буде 1-2 голи.Всім успіху!

Ординар: Виграш
Євро-2024. Група Е. 2-й тур
22:00/22 чер
Бельгія - Румунія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі