Прогноз на фінал жіночого Євро від МК

18:00/06 сер '17

Сьогодні котрась із цих команд завоює перший титул Євро для своєї країни, адже до цього обидві команди не могли перетнути півфінальний етап. Тому про те, що на кону поставле дуже багато – говорити буде зайве.
Команди показують досить прагматичний футбол – данчанки вийшли з групи, мінімально перемагавши свої суперниць (Бельгію та Норвегію) та так само мінімально 1:0 поступившись господаркам турніру та сьогоднішнім опоненткам – Нідерландам. Далі в драматичному поєдинку розібрались зі збірною Німеччини (2:1), і в півфіналі після сухої нічиї по пенальті вибили збірну Австрії.
Шлях господарок турніру був також без розмаїття голів – лише у півфіналі варто відмітити перемогу нідерландок над Англією (яка їх також вибила із першого Євро в історії жіночої збірної Нідерландів) з рахунком 3:0.
Обидві команди забивають не надто багато голів, так само і мало пропускають. Данія сьогодні приїде на в Твенте, де відбуватиметься фінальний поєдинок на автобусі. І дівчата, швидше за все, цей автобус візбмуть із собою на поле.
Віддаю перевагу господаркам, і не очікую від фінального поєдинку багато голів.
Тому поставлю на те, що збірна Нідерландів все ж переможе, і тотал матчу буде менше 2,5

Ординар: Програш
-1000₴
Нідерланди(W) - Данія (W)
06.08.2017 18:00 ЕЕТ
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0