Прогноз і ставки. Біатлон. Жіночий мас-старт і чоловіча естафета в Антхольці

16:05, 23 січ 2021
На етапі Кубка світу в італійському Антхольці відбудуться жіночий мас-старт і чоловіча естафета. Ставимо на Ханну Еберг та збірну України.

Даремно букмекери недооцінюють Ханну Еберг у сьогоднішньому мас-старті, грунтуючись на результатах індивідуалки. Після двох промахів на лежці вона відверто зменшила швидкості й добігала гонку в економ-режимі. А ось мас-старт – це її одна з найулюбленіших дисциплін. За свою кар’єру на Кубку світу вона пробігла 13 мас-стартів, і в 11 з них фінішувала в топ-6. Тому вже і з француженкою Сімон старша Еберг повинна впоратися. Якщо на лижні вони ще одного рівня, то на стрільбищі у Ханни велика перевага. Навіть одного зайвого промаху повинно вистачити.

Розстановка естафетної чоловічої збірної України непогано підходить для ставки проти білорусів. Прима не програє Смольському на лижні й цілком ймовірно, що виграє на рубежах. У Антона зі стрільбою періодично виникають складнощі. Підручний та Бочарніков повинні показати приблизно однаковий час. У парі Тищенко – Лобастов також важко визначити фаворита, обидва спортсмени – це тихохідні снайпери. Виходить, що на фінішний етап ми підемо як мінімум не програючи білорусам. А ось Дудченко вже повинен розбиратися з Лазовським, в першу чергу, на стрільбищі. Для білоруса це буде всього друга естафета на Кубку світу, на першій у нього були три штрафних кола на лежці й три додаткові патрони на стійці. Стрільба – не його коник. А тут ще й четвертий етап, та ще на висоті в Антхольці. Можливо, Дудченко трохи поступиться ногами, але повинен сповна компенсувати цю прогалину на рубежах.

Ординар: Програш
Антхольц. Мас-старт. Жінки
14:10/23 січ
Х. Еберг - Ж. Сімон
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Антхольц. Мас-старт. Жінки
14:10/23 січ
Топ-6: Х. Еберг
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Антхольц. Естафета. Чоловіки
16:05/23 січ
Україна - Білорусь
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Програми лояльності
Кешбек 3000 гривень від БК Marathonbet
Авторизуйтесь, щоб отримати бонус
Букмекерська контора Marathonbet пропонує новим клієнтам кешбек 10% від ставок за місяць. Максимальна сума, яку гравець може отримати у рамках даної пропозиції – 3000 гривень. Для участі в акції потрібно:
807
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі