Прогноз і ставки. Біатлон. Жіноча гонка переслідування в Хохфільцені

15:30, 12 гру 2021
На етапі Кубка світу в австрійському Хохфільцені відбудеться жіноча гонка переслідування. Ванесса Фогт фінішує швидше за Юлію Швйгер, а Ірина Лещенко випередить Полону Клеменчіч.

Не зовсім зрозуміло, за рахунок чого Юлія Швайгер може відіграти 50 секунд у Ванесси Фогт. Єдина перевага австрійки – більш швидша стрільба, але німкеня зараз швидша на лижні й цілком може компенсувати цю різницю на дистанції. У тому ж таки спринті Хохфільцена Фогт привезла Швайгер на лижні трохи більше 40 секунд. На рубежах Швайгер також не є фавориткою. Так, Фогт мала штрафне коло у вчорашній естафеті, але це була перша естафета для неї на Кубку світу, тому можна списати на хвилювання. У гонках із чотирма рубежами цього сезону Фогт була сильнішою за Швайгер на стрільбищі.

Нуль аргументів на користь Полони Клеменчіч у протистоянні з Іриною Лещенко (у дівоцтві Кривко). Білоруска сильніша на вогневих рубежах і швидша на лижні. Словенка може виграти з кілька десятків секунд за рахунок швидшої роботи на рубежах, але ця перевага лише покриє її відставання від Ірини на старті у 25 секунд. Із 73% закритих мішеней Клеменчіч буде вкрай важко суперничати з Лещенко (83%) на стрільбищі, тому можна тримати в голові як мінімум одну зайву хибу у виконанні словенки плюс вона поступиться секунд 30 ще й на лижні, принаймні приблизно такою була перевага Ірини в цьому компоненті в естафеті та спринті Хохфільцена.

Ординар: Повернення
Хохфільцен. Гонка переслідування. Жінки
15:30/12 гру
В. Фогт - Ю. Швайгер
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Хохфільцен. Гонка переслідування. Жінки
15:30/12 гру
І. Лещенко - П. Клеменчіч
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус від «Фан Спорт» до 1000 грн
Умови змінено. Ознайомитись з актуальним бонусом на депозит від Фан Спорт можна за посиланням. 
8115 7
Всі бонуси Фан Спорт
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі