Прогноз і ставки. Біатлон. Мішані естафети в Оберхофі

15:45, 08 січ 2022
На етапі Кубка світу в німецькому Оберхофі відбудуться дві мішані естафети. Збірна України випередить Фінляндію в класичній мішаній естафеті, але вже у сингл-міксті наша команда програє Німеччині, а Бельгія матиме непогані шанси проти Швеції.

Почнемо із класичної мішаної естафети. Збірна України має впоратися з фінами. Мабуть, тільки на першому етапі Теро Сеппяля виглядає невеличким фаворитом проти Артема Прими, але далі Дмитро Підручний або підтягнеться, або відірветься від Оллі Хіденсало. Суві Мінккінен може зарубитися з Валею Семеренко на стрільбищі, але поступиться на лижні. І вже на заключному етапі є надія, що Марі Едер застрелиться на рубежах, а ногами виграти у Юлії Джими щось відчутне в неї точно не вийде.

Навіть незважаючи на всі проблеми нашої збірної (фізичний стан Прими й далека від ідеалу стрільба Джими наразі), досвіду та майстерності у нас значно більше, а це має відіграти свою роль у таку непросту вітрову обстановку в Оберхофі.

Переходимо до одиночної мішаної естафети. Не думаю, що команда України зможе обійти німців. Так, Тищенко і Блашко – чудові снайпери, але Хільдебранд не поступиться в цьому компоненті Дар’ї, а Лессер компенсує всі свої огріхи на трасі. На жаль, Тищенко навіть на такій короткій дистанції відчутно програватиме ногами, як, втім, і Блашко.

Можна ризикнути та поставити на Бельгію проти Швеції. Нелін майже гарантовано завалить стрільбу з положення стоячи (65% закритих мішеней), а Скоттхайм побіжить лише свою другу гонку цього сезону після спринту в Естерсунді, тому виграти щось у Лотте Лі в неї навряд чи вийде. А Флоран Клод повинен легко розбиратися з Неліном на стрільбищі.

Експрес: Програш
Оберхоф. Мішана естафета
13:15/8 січ
Україна - Фінляндія
Оберхоф. Одиночна мішана естафета
15:45/8 січ
Німеччина - Україна
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Оберхоф. Одиночна мішана естафета
15:45/8 січ
Швеція - Бельгія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус від «Фан Спорт» до 1000 грн
Умови змінено. Ознайомитись з актуальним бонусом на депозит від Фан Спорт можна за посиланням. 
8110 7
Всі бонуси Фан Спорт
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі