Прогноз і ставки. Біатлон. Чоловіча індивідуальна гонка в Естерсунді

16:00, 27 лис 2021
Етап Кубка світу в шведському Естерсунді продовжить чоловіча індивідуальна гонка. Муки Дмитра Підручного у цій дисципліні і не найкращий стан Емільєна Жаклена.

«Індивідуалка» – це абсолютно не дисципліна Дмитра Підручного. Найкращий результат у кар’єрі – 20-те місце. Як правило, за будь-якого зручного випадку він взагалі не біжить цю гонку. Але це перший старт сезону, потім буде спринт і цілих чотири дні відпочинку, тому причин для пропуску зараз немає. Бенедікт Долль покращує свою стрільбу стоячи, і провали в гонках з’являються тепер набагато рідше. В «індивідуалках» Кубка світу німець ще жодного разу в кар’єрі не фінішував нижче за Підручного, і я не бачу причин для зміни цієї тенденції. Доллю цілком до снаги привезти більше хвилини Підручному ходом і таким чином зробити собі запас в один зайвий промах.

Емільєн Жаклен на початку серпня впав з велосипеда й отримав перелом променевої кістки руки зі зміщенням. Уся передсезонна підготовка пішла нанівець. Але дивним чином француз пробіг два тижні тому гонки у Шушені, взявши бронзу у мас-старті та ставши найшвидшим на дистанції. Однак після гонок він зазначав, що отримана травма не дає можливості нормально стріляти стоячи (якраз усі свої промахи в Шушені він зробив у стрільбі стоячи). У вітряному Естерсунді цей чинник має стати вироком для нього.

При цьому не виходить із голови і те, як Жаклен по п’ять промахів збирав на «лежці» минулого сезону. Це я про нестабільність француза загалом. Тому не варто чекати його у «квітах» на початку сезону та ще й в «індивідуалці», в якій він минулого сезону жодного разу не фінішував у топ-6. Можна також підібрати його порівняння з Легрейдом, який був «королем» у цій дисципліні минулого сезону. Можливо, що норвежець буде повільнішим на дистанції, хоча це теж ще не факт, але на стрільбищі він виглядає куди впевненішим і має зробити як мінімум на один промах менше, а хвилину француз не відіграє на лижні.

Ординар: Програш
Естерсунд. Індивідуальна гонка. Чоловіки
16:00/27 лис
Хто вище: Б. Долль - Д. Підручний
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Естерсунд. Індивідуальна гонка. Чоловіки
16:00/27 лис
Топ-6
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Естерсунд. Індивідуальна гонка. Чоловіки
16:00/27 лис
Хто вище: С. Легрейд - Е. Жаклен
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус від «Фан Спорт» до 1000 грн
Умови змінено. Ознайомитись з актуальним бонусом на депозит від Фан Спорт можна за посиланням. 
8060 7
Всі бонуси Фан Спорт
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі