Прогноз і ставка. «Юйлонь Дінос» – «Тайвань Бір»: все або нічого для «Ведмедів»

12:00, 30 кві 2020
Грає
Фінальна серія тайванської ліги SBL добігає свого апогею. «Дракони» знову здивували фаворита і повели у рахунку. Сьогодні «Ведмедів» влаштує лише перемога, адже чергова поразка принесе титул «андердогу». Гадаю, ми станемо свідками напруженого бою, де слід поставити на гостей. Граємо два ординари із коефіцієнтами 1.60 та 1.93.

«Динозаври» змогли зробити те, чого не чекав, мабуть, ніхто! Колектив, який спочатку був аутсайдером серії знову поклав на лопатки фаворита і тепер перебуває у одній перемозі від такого бажаного трофею. Але, скажімо прямо, запасу міцності у «Дінос» немає, адже, по суті, колектив тягнуть двоє гравців – американець Кін та канадець Бхуллар. Маркус взагалі у крайній переможній грі набрав аж 46! очок із загальнокомандних 99. Дійсно, Кін закидав взагалі все, але сьогодні повторити такий успіх буде складно. Очевидно, що з кожною хвилиною, проведеної на паркеті, фізичні сили у «Юйлонь Дінос» закінчуються, адже в плей-оф сьогоднішні господарі провели на три матчі більше за «Ведмедів».

«Тайвань Бір» зараз виглядає дуже суперечливо – прекрасні матчі, в яких грає вся команда, змінюються провальними, як, наприклад, останній. Сенсаційна поразка на власному паркеті із різницею -18 (81:99) особисто мене шокувала. У цій грі «Ведмеді» просто жахливо відіграли в обороні, а атака просто не змогла заповнити огріхи у свого кільця. Сьогодні переломний матч в серії. Напруга буде максимальною. Чи не найважливішу роль в таких зустрічах грає досвід, якого у «Зелено-білих» куди більше за «Синіх». Більше того, сьогоднішній тріумф дозволить «Ведмедям» перевести гру на власний паркет, а там закріпити успіх усього фіналу – виграти титул знову. Не сказав ще свого вирішального слова наш Ігор Зайцев, у якого відверто не пішло у вівторок. Так само має показати клас Кентрелл Барклі.

Отже, я вірю у продовження свята та очікую на сьомий матч фінальної серії. Але для цього потрібно «попотіти» за перемогу «Ведмедів», які досить непогано діють на паркеті «Динозаврів». Фаворит буде розлюченим та сповненим реваншу, врахує помилки крайньої гри і на класі має робити результат. За маркет «П2 з ОТ» БК PariMatch нам пропонує непоганий коефіцієнт 1.60. Також пропоную перевірити ставку «перемога «Тайвань Бір» із форою (-3.5)» за коефіцієнт 1.93.

Ординар: Виграш
Тайвань. Ліга SBL. Фінал. 6-й матч
12:00/30 кві
«Юйлонь Дінос» – «Тайвань Бір»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Тайвань. Ліга SBL. Фінал. 6-й матч
12:00/30 кві
«Юйлонь Дінос» – «Тайвань Бір»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Експрес-бонуси
Бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0