Прогноз і ставка. Юго Ніс – Ілля Марченко: українцю треба перемагати

22:00, 12 сер 2019

Сьогодні у Словенії стартував чоловічий турнір серії Challenger, в основній сітці якого зіграє наш Ілля Марченко. В першому раунді йому протистоятиме маловідомий гравець з Монако Юго Ніс.

Після травм та тривалої відсутності у турі Марченко ніяк не може знайти себе і свої результати. Зараз він не входить навіть у топ-450. Звісно, для гравця, який ще кілька років тому тривалими періодами перебував у сотні  – це не рівень.

На минулому тижні Ілля грав в Іспанії на турнірі серії ITF, де навіть за перемогу нормальних очок не заробиш. Тим не менш для тонусу, можливо, це потрібно зараз українцю. В Пособланко він зіграв чотири матчі, програвши у півфіналі 596-й ракетці світу Райану Румену.

Що стосується Ніса, сьогоднішній суперник Марченко йде у рейтингу 412-м. Про цього гравця мало що знає навіть Google, проте у поточному сезоні у нього є перемоги над Де Шеппером, Мазуром, Монтейро, Поланскі… Звісно, це далеко не зірки світового тенісу, але на Challenger-рівні ми бачимо їх виступи часто і можемо робити якісь висновки. А висновки такі, що грати у теніс Юго Ніс вміє і перемагати також. Тому Ілля має ретельно проаналізувати суперника і максимально концентровано грати з ним.

Букмекери вважають фаворитом саме українця, але не беззаперечним. Є у мене підозра, що цей поєдинок легким не буде, але виграти його Марченко просто зобов’язаний. Очки дуже потрібні, тому кожний раунд на вагу золота.

Ординар: Виграш
ATP Challenger Tour
22:00/12 сер
Ніс – Марченко
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1