Прогноз і ставка. «Вулвергемптон» – «Ліверпуль»: ще одна перевірка «Червоних»

22:00, 23 січ 2020
Грає
І знову нас чекає цікавий матч в АПЛ. Інтрига все та ж: чи зможе хтось нанести «Ліверпулю» першої поразки в чемпіонаті? «Вовки» підходять для цього, але «Червоні» будуть не згодні.

«Вулвз» продовжують боротися за заповітне п’яте місце, яке, як бойова висота, переходить від одних бійців до інших. Зараз підопічні Санту займають шосту сходинку в таблиці, пустивши вперед «МЮ», але за очками у цих клубів рівність. Знизу «Вовків» підтискає «Шеффілд», та й «Шпори» зовсім поруч. «Вулвз» після двох поразок і нічиїх вирвав тяжку перемогу у «Сотона» на виїзді 3: 2. Команда проявила залізний характер, зробивши камбек з 0: 2.

«Ліверпуль» продовжує свою безпрецедентну переможну ходу по турнірному розкладу. Важко зараз знайти якісь слабкі сторони у команди. Якщо раніше захисна лінія була слабка, то її посилили. Воротар не справлявся? Замінили. Недопрацьовував хтось в середині поля? Зміцнили. Клопп залатав все діри в клубній формі «Червоних» і на даний момент «Ліверпуль» – кращий клуб Англії.

Але, ідеального нічого не буває. Герр Юрген сказав, що банкетний зал з приводу чемпіонства замовляти ще зарано, тому потрібно налаштовуватися на чергового суперника. А він не простий. «Вовки» – міцна, вольова команда.

Думаю, в майбутньому матчі заб’ють обидва клуби. Поставити на такий варіант можна в «Фавбет» за коефіцієнт 1.8

Ординар: Виграш
АПЛ
22:00/23 січ
«Вулвергемптон» - «Ліверпуль»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0