Прогноз і ставка. «Вест Хем» – «Арсенал»: хто гірший?

22:00, 09 гру 2019
Грає
Дві лондонські команди перебувають зараз в кризі. Для «Вест Хема» подорож по таблиці вниз-вгору справа звична, а ось у «Арсеналу» в цьому сезоні найгірший старт з 1977-го року. Хто з команд почне нове життя з понеділка? Скоро дізнаємося.

Незважаючи на те, що обидва клуби базуються в Лондоні, цей матч не вважається суворим дербі. Для «Вест Хема» непримиренним суперником є «Мілуолл», а для «Арсеналу» – «Тоттенхем». Але це не означає, що «Hammers» і «Gunners» вийдуть на поле один проти одного грати в піддавки.

«Вест Хем» закінчив листопад на позитивній хвилі, перемігши «Челсі» на «Стемфорді» 1: 0, але тут же привіз з «Мулінекс» 0: 2 від «Вовків». Перед 16-м матчем в АПЛ цього сезону у «Хаммерс» 16-е місце і 16 очок. Вдома «Вест Хем» не може виграти вже 4 тури. Дуже довго «Молотки» не могли обіграти «Арсенал» і ось в минулому сезоні трапилася домашня перемога 1: 0. Чи вийде це зробити знову? Я не впевнений.

Точно так же не можна сказати сміливо, що «Арсенал» візьме і переможе земляків. У Юнберга не вийшло струснути команду, при ньому «Арсенал» заробив в двох матчах всього 1 очко. Дуже дзвінкого ляпаса йому відважив «Брайтон» в 15-му турі, який переміг «Гармашів» на «Емірейтс» 2: 1 і опустив «Арсенал» на 10-у позицію. Майстерність і потенціал є у гравців «Арсеналу», немає взаєморозуміння. Їм потрібен хороший мотиватор.

У крайніх п’яти матчах між «Вест Хемом» і «Арсеналом» в АПЛ після першого тайму була нічия. Я пропоную поставити на більш розширений варіант, який є в «Фавбет»: «Нічия в одному з таймів – так» за 1.66. Удачі!

Ординар: Програш
АПЛ
22:00/9 гру
«Вест Хем» - «Арсенал»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0