Прогноз і ставка. Україна U20 – Південна Корея U20: граємо коефіцієнти 1.68 та 2.83

19:00, 15 чер 2019
Грає
Сьогодні у польському Лодзі відбудеться фінал чемпіонату світу U20. І для України, і для Південної Кореї це може стати дебютною перемогою. Подія непересічна для нашого футболу – історія твориться на наших очах. Мені здається, що хлопці Олександра Петракова мають відмінні шанси закріпити перемогою такий складний і непростий шлях до цього фіналу. Граємо два ординари із коефіцієнтами 1.68 та 2.83.

Говорю відверто і без усякого прихованого бажання зіграти на патріотичності – Україна U20 заслуговує на кубок світу. Наші хлопці протягом усього турніру демонстрували відмінну зіграність, пропустили найменше голів серед усіх команд, не залишали поле без забитих м’ячів, постійно переважали своїх суперників за грою на другому поверсі, на 80% реалізовували гольові моменти після стандартів чи розіграних комбінацій, які очевидно награвалися на тренуваннях.

Цей турнір відкрив найкращі якості Попова (сьогодні буде не вистачати його, на жаль), Булеци, Коноплі, Луніна, Сікана, Цитаішвілі та Бондаря. За цими хлопцями вже вишукувалася черга зі скаутів європейських клубів, зокрема із Серії А. Більше того, українці в усіх поєдинках неодмінно забивали першими, не програвши нікому. Також відзначу класний командний дух – «динамівці» та представники «Шахтаря» стали однією сім’єю. Погодьтеся, це приємно.

Що стосується Південної Кореї. На турнірі азіати лише одного разу грали проти європейців та програли їм (0:1 від Португалії). Показовим став матч 1/8 фіналу проти Сенегала, де «Тигри» спочатку врятували мирову 2:2 на 98’ хвилині, а потім переграли африканців у серії пенальті. Проти значно потужніших еквадорців корейцям відверто пощастило, адже по статистиці вони програли усю боротьбу південноамериканцям.

У березні Україна U20 вже грала проти Південної Кореї U20 товариський матч. Наші Козаки тоді мінімально виграли 1:0 завдяки голу нестримного Булеци. Фінальний матч очікую аналогічно напруженим та малорезультативним. Все ж, сподіваюся та вірю в наших, тому для прогнозу пропоную ставку «перемога України із форою (0)» за коефіцієнт 1.68 від БК «Марафон» із можливістю повернення. Ну а для більш ризикованих гравців має підійти варіант «перемога України і ТМ 3.5» за коефіцієнт 2.83.

Ординар: Виграш
ЧС U20, Фінал
19:00/15 чер
Україна U20 – Південна Корея U20
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
ЧС U20, Фінал
19:00/15 чер
Україна U20 – Південна Корея U20
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0