Прогноз і ставка. «Тайвань Бір» – «Юйлонь Дінос»: фаворит поведе у фінальній серії

12:00, 28 кві 2020
Грає
Цього вівторка відбудеться п’ятий матч фінальної серії тайванської ліги SBL. «Ведмеді» відіграли відставання у «Драконів» із 0:2 до 2:2. Тепер фаворит налаштований вийти вперед, щоб мати перевагу перед шостим поєдинком. У свою чергу «андердог» має дати гідний бій, щоб відчути впевненість після двох фіаско. Передбачаю напружений двобій, у якому ставлю на клас «Зелено-білих». Граємо цікавий та ризикований ординар із коефіцієнтом 3.87.

«Тайвань Бір» зміг повернутися в серію після провалу старту фіналу плей-оф. Тепер рахунок у фінальній серії 2:2. У перших двох матчах «Ведмеді» провалювали одну чверть першої половини і потім не могли ніяк повернутися в гру та відіграти відставання у «Драконів». У третьому матчі нарешті вдалося переломити таку неприємну статистику. Поступаючись після першої половини в -7 очок, «Зелено-білі» змогли переламати гру і виграти із різницею в 20 очок. У четвертому матчі «Тайвань Бір» виграв першу чверть і не дав більше особливих шансів супернику. Тобто від гри до гри переможець регулярки нарешті демонструє свою перевагу в класі. Більше того, набрав оптимальної форми лідер нападу «Зелено-білих» Кентрелл Барклі, який особливо вдало грає у вирішальних епізодах.

«Юлонь Дінос» проиграли два у ряд крайніх матчі фінальної серії, різко стартувавши двома неочікуваними перемогами. Тут все ж позначилася фізична втома команди. Півфінальна серія матчів з «Пауяном» відняла у команди багато сил і емоцій, коли «Тайвань Бір» ще відпочивав. У перших двох матчах вдалося виграти за рахунок куражу і тактичних схем. Але суперник по фіналу вже знайшов протидію проти такої тактики. «Ведмеді» в крайніх двох матчах почали обережно грати в обороні, що і відбилося на рахунку і набраних очках. Так само відзначаю, що обидві поразки «Дракони» допустили із різними різницями -20 та -8.

Сьогоднішній матч буде переломним. «Ведмеді» набрали ходу і будуть прагнути закріпити свою перевагу, як моральну, так і по рахунку. Клас «Драконів» дозволяє їм сподіватися на шанс перевернути негативну динаміку останнього ігрового тижня. Все ж, саме п’ятий поєдинок втомленим  «Синім» виграти на паркеті «Зелено-білих» буде надзвичайно складно, а от створити фавориту проблеми – запросто. Через це пропоную ризикнути. Не очікую на серйозний розгром гостей, тому обираю цікаву позицію від БК PariMatch «перемога із різницею: «Тайвань Бір» в 6-10 очок – так» за розкішний коефіцієнт 3.87.

Ординар: Програш
Тайвань. Ліга SBL. Фінал. 5-й матч
12:00/28 кві
«Тайвань Бір» – «Юйлонь Дінос»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Експрес-бонуси
Бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0