Прогноз і ставка. «Сентрал Коуст Марінерс» – «Мельбурн Сіті»: без шансів для «Марінерс»?

08:30, 20 бер 2020
Грає
В черговому турі Австралійської А-Ліги остання команда ліги «Сентрал Коуст Марінерс» прийматиме 2-у команду в таблиці «Мельбурн Сіті». Господарі грають жахливо і шансів на позитивний результат мало, а гості ведуть боротьбу за кращі місця в таблиці, тому повинні легко розбиратись з цим суперником.

«Сентрал Коуст Марінерс» просто жахливо виглядає в цьому сезоні А-Ліги. «Марінерс» замикають турнірну таблицю з 13-а очками після 21-го туру, маючи найгіршу різницю голів -27 (20:47). Більше того «Сентрал Коуст» програли останні 9 матчів чемпіонату без виключень. «Марінерс» не звикати до таких результатів, адже за останні 4 сезони, команда тричі завершувала сезон на останній сходинці.

«Мельбурн Сіті» в цьому сезоні один з лідерів чемпіонату. Зараз команда йде 2-ю в таблиці, маючи в активі 37 очок, і відстає від 1-го місця на 10 очок, тому зараз в пріоритеті зберегти 2-у сходинку, а ніж поборотись за 1-е місце. «Мельбурн Сіті» одна з найрезультативніших команд ліги з 37-а голами, а форвард команди Джеймі Макларен з 15-а голами веде боротьбу за золоту бутсу чемпіонату.

«Сентрал Коуст» в дуже поганій формі, і вже довго час не знає смаку перемог. Чого не скажеш про гостей, які за останні 10 турів, програли лише двічі. Останні дві очні зустрічі завершились перемогою «Мельбурні Сіті» 3:1 і 5:0. «Марінерс» має найгірший захист, а «Мельбурн Сіті» одну з кращих атак, тож цілком логічно буде зіграти на тоталі гостей, адже вони більш сильніші і в кращій формі, тому ставимо на тотал гостей більше 2.

Ординар: Виграш
А-Ліга
08:30/20 бер
«Сентрал Коуст Марінерс» - «Мельбурн Сіті»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0