Прогноз і ставка. «Сабанас» – «Халапа»: гості будуть ближчі до перемоги

01:00, 09 кві 2020
Грає
В 15-у турі чемпіонату Нікарагуа одна з найгірших команд чемпіонату «Сабанас» прийматиме середняка «Халапу». Господарі не надто добре проводять сезон, а от гості мають надію на високі місця, тому очікуємо що в цій грі саме гості будуть більше прагнути перемогти.

«Сабанас» одна з найгірших команд чемпіонату Нікарагуа – за 14 зіграних турів у команди лише 10 набраних очок, в лише 10 забитих голів, через що команда розташувалась на останній сходинці в таблиці, що правда є ще одна така команда-невдаха з 10-а очками. Проте в двох останніх турах команда здобула 4 очки, а один з гравців команди Джозеф Перейра забив 4 голи в цьому чемпіонаті, а це майже половина голів команди.

«Халапа» середняк чемпіонату – ця команда посідає 5-у сходинку після 14-и турів, і показує доволі середні результати. У команди в активі 21 бал, а різниця голів всього +2 (15:13). В останніх 5-и матчах команда показав непоганий результат – 3 перемоги.

«Сабанас» не надто вдало проводить сезон, зо можна зрозуміти з результатів команди. В цьому чемпіонаті команда здобула лише 2 перемоги за 14 турів. «Халапа» в цьому плані проводить сезон з середніми результатами – 6 перемог і 5 поразок.

В очних зустрічах між цими командами лідера немає, тай і таких матчів було всього 3, в яких команди по разу обмінялись перемогами і раз зіграли внічию. Але все ж гості проводять сезон краще і перебувають в кращій формі, тому і будуть налаштовані на очки в цій зустрічі. І ми пропонуємо заграти нульову фору саме на команду гостей.

Ординар: Повернення
Чемпіонат Нікарагуа
01:00/9 кві
«Сабанас» - «Халапа»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0