Прогноз і ставка. «Рух» – «Городея»: поєдинок не для всіх любителів футболу

16:00, 02 тра 2020
Грає
В черговому поєдинку Вищої Ліги Білорусі брестський «Рух» прийматиме «Городею». Команди не надто думають про атаку, і демонструють низьку результативність, тому голи у цій зустрічі під питанням.

«Рух» абсолютний новачок Вищої Ліги, адже команда була створена у 2016-у році і за цей короткий час пройшла шлях з обласних чемпіонатів до еліти білоруського футболу. Однак старт видався доволі таки непоганим – 6 поєдинків 8 очок, хоч і місце в таблиці доволі низьке (12-е), але команда до 3-го місця в таблиці ближче ( відстань 3 очка), а ніж до зони вильоту (5 очок). Також варто відзначити гру в захисті, адже «Рух» на рівні з «Торпедо-БілАЗ» найкращі команди на даний момент в цьому аспекті – всього 2 пропущені голи за 6 турів, непогано як для новачка.

«Городея» середняк чемпіонату, що і показали результати команди – за 6 турів 3 поразки і 3 перемоги. Команда має 9 очок, що доволі непогано, але забиває мало, всі перемоги були здобуті з однаковим мінімальним рахунком 1:0. Пропускає хоч і не багато, але більше ніж забиває (5 голів пропущено).

В турнірній таблиці відстань між командами 6 позицій, а по очках всього 1 бал, тож фаворита важко оприділити. Очні зустрічі між цими клубами також нічого не скажуть, бо їх власне і не було. Але є ставка, яка просто таки напрошується на цю зустріч. Команди дуже мало забивають, власне перші з кінця таблиці в плані забитих голів, але і пропускають не надто багато. І ці дві команди являються одними з 4-х в чемпіонаті, в матчах яких, ще не забивалось більше 2-х голів. Тому я пропоную зіграти на тоталі менше, і візьму більш цікавіший тотал менше 2.

Ординар: Повернення
Вища Ліга
16:00/2 тра
«Рух» - «Городея»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0