Прогноз і ставка. «Рух» – «Енергетик-БГУ»: гостям буде не просто з новачком турніру

19:00, 27 бер 2020
Грає
В ще одному матчі першого ігрового дня 2-го туру Вищої Ліги Білорусі новачок турніру «Рух» прийматиме «Енергетик-БГУ». Обидві команди в 1-у турі здобули сенсаційні перемоги над топ-командами ліги – «Рух» обіграв «Динамо» Мінськ 1:0, а «Енергетик» переміг «БАТЕ» 3:1. Обидві команди будуть прагнути продовжити набирати очки, але все ж новачок на своєму полі не бажатиме програти першу в історії гру у Вищій Лізі вдома.

«Рух» вперше в історії вийшов у Вищу Лігу Білорусі, де вже в 1-у турі здобув сенсаційну перемогу в гостях у мінського «Динамо» (1:0). «Динамо» весь поєдинок намагалось «прошити» оборону «Руху», завдавши за матч 15 ударів, але дебютант ліги зумів вистояти і здобути свої перші 3 очки.

«Енергетик» не новачок еліти, але і не частий її учасник. Минулий сезон став першим для команди у Вищій Лізі, після того, як в 2005-у році «БГУ» вилетів у Дивізіон 2, а згодом і в Дивізіон 3. Однак вже на старті цього сезону команда, яка в минулому сезоні лише в останньому турі зберегла собі прописку, зуміла створити сенсацію і обіграти віце-чемпіона країни «БАТЕ» у надважкому матчі.

Зрозуміло, що мі собою ці команди у вищій лізі не грали. Тож це буде їх перша очна зустріч, і безперечно кожна з команд прагнутиме здобути позитивний результат. Все ж мені здається, перевага в цьому матчі буде на стороні господарів. «Рух» гратиме вдома, і це, як вже казав, буде перша домашня гра у еліті білоруського футболу, і безперечно так гра повинна запам’ятатись хорошим результатом, тим паче, що суперник після важкого поєдинку. Тому пропонуємо поставити на те, що «Рух» не програє вдома.

Ординар: Програш
Вища Ліга Білорусі
19:00/27 бер
«Рух» - «Енергетик-БГУ»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0