Прогноз і ставка. Люксембург – Португалія: вирішальні півтори години для чемпіонів Європи

16:00, 17 лис 2019
Грає
Поразка від української збірної похитнула абсолютну впевненість португальської команди в тому, що вона легко вийде з групи. Якщо Сербія переможе Україну, а Роналду і компанія не зможуть перемогти Люксембург, то «Селесао» дивитимуться фінальну частину Євро-2020 по телевізору.

Люксембург ще не найгірша команда в групі «B», нижче її розташувалася Литва. У Люксембургу 7 м’ячів в 7-ми матчах, що непогано для цієї збірної. У всіх домашніх матчах «Червоні леви» забивали мінімум по голу. Всі ми пам’ятаємо, як важко дісталася перемога української збірної в Люксембурзі. Та й вдома наші хлопці переграли «Левів» мінімально 1: 0. А в крайньому матчі на виїзді проти сербів Люксембург виглядав теж достойно, програвши 2: 3. За Жерсоном Родрігесом потрібно стежити уважно.

Португальці, звичайно, раніше розраховували приїхати в Люксембург туристами, але українці сплутали їм всі карти. Тепер чемпіонам Європи доведеться плідно попрацювати для перемоги, щоб отримати можливість відстояти свій титул. До Люксембурга поїде найсильніший склад «Селесао». Я не думаю, що португальці також крупно переграють люксембуржців як і литовців 6: 0, але щось типу 2:0, 3:0 повинно статися. Без масової підтримки своїх уболівальників грати складніше.

Для ставки я оберу варіант: «Тотал менше (3.5)» за 1.6. Удачі!

Ординар: Виграш
Євро-2020, відбір
16:00/17 лис
Люксембург - Португалія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0