Прогноз і ставка. Литва – Україна: гості будуть атакувати

19:00, 07 вер 2019
Грає
Наша збірна вирушає у гості до головного аутсайдера групи із завданням закріпити за собою лідерство у групі «В». Команда Андрія Шевченка сьогодні буде 100% атакувати та контролювати гру. Звідси пропонуємо зіграти статистичний ординар із коефіцієнтом 1.76.

Є усі передумови для продовження успішної серії нашої команди. Збірна України після вдалого старту у відборі на Євро-2020 налаштована взяти три очки на полі Литви. Наш суперник дійсно наразі складає враження найслабшої команди групи. Литва хоч і забивала у всіх трьох попередніх зустрічах, але на полі виглядала безнадійною.

Україна нарешті може розраховувати на Ярмоленка та Коноплянку у старті. Все ж, якщо один нарешті повернувся після складної травми та устиг відзначитися голом, то інший ледь «втік із в’язниці «Шальке». Важко сказати, яка форма у Євгена. Гадаю, Шевченко може виставити зовсім неочікуваний склад, але найбільше цікавить, хто вийде на вістрі нападу: Яремчук чи Мораес?!

Що стосується прогнозу. Хочу запропонувати звернути вашу увагу на статистику, а саме – на кутові удари. У попередніх трьох зустрічах відбору суперники Литви подали у середньому 5.7 корнерів. Наша команда проти Португалії грала другим номером, подавши лише два кутові. Потім було десять проти Люксембурга, два проти Сербії та сім проти того ж Люксембурга. Як бачимо, саме у матчах із андердогами «Жовто-сині» логічно більше контролюють хід гри, мають повну перевагу по володінню м’ячем та завдають чимало ударів по воротам. Звідси і така статистика.

Як на мене, то сьогодні варто очікувати щось схоже. Будемо грати на штучному газоні, маємо завдання взяти чергові три бали, атакуватимемо усіма силами = кутових має бути чимало. Отже, пропоную взяти розхідний варіант «інд. тотал кутових України більше 6» за коефіцієнт 1.76 від БК Favbet.

Ординар: Програш
Євро-2020. Кваліфікація. 5-й тур
19:00/7 вер
Литва – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0