Прогноз і ставка. «Локомотив» Памір – «Душанбе-83»: господарі не оступляться

16:00, 11 кві 2020
Грає
Продовжуємо стежити за «найчеснішим» чемпіонатом світу в період світової пандемії COVID-19. Так, можу вже із власного недовгого та скоріше вимушеного досвіду прогнозування матчів чемпіонатів Таджикистану та Нікарагуа сказати, що команди практично кожного туру намагаються непогано заробляти, влаштовуючи «договірняки». Сьогодні мова піде про одного із фігурантів подібних брудних ігор. Граємо ординар із коефіцієнтом 2.12.

Дійсно, новачок Вищої ліги чемпіонату з футболу Таджикистана «Душанбе-83» стартував у еліті ганебно. Справа навіть не у вигляді першого суперника по першому турі, яким був найтитулованіший клуб країни «Істіклол», а у кінцевому результаті та руху ставок на біржі. Отже, цієї середи «Душанбе-83» у матчі першого туру проти «Істіклола» програв 0:7! При цьому обидві команди догравали у меншості при рахунку 0:2, але аутсайдер примудрився пропустити ще 5 голів у другому таймі. Скажу чесно, слідкував за даною грою і на біржі, і на рухах коефіцієнтів по усім світовим БК. Можу із 99% впевненістю сказати, що це був класичний «злив».

Чого очікувати сьогодні? Гадаю, у битві двох новачків еліти знову все вирішить бажання когось добряче підзаробити на даній грі. Все ж, я так само, як і ви нічого не можу гарантувати заздалегідь. Тому давайте спробуємо просто відштовхнутися від реального рівня опонентів. Перший тур в еліті «Локомотив» Памір завершив внічию, поділивши вдома очки із ще одним новачком – «Фаїзкандом» (2:2). Відзначимо, що всі м’ячі в цій зустрічі були забиті в другому таймі. Перемогу в нашому поєдинку, швидше за все, отримають господарі, які мають більш якісними виконавцями. Як ви розумієте, дані очікування базуються виключно на реальних можливостях команд, але без урахування чергових махінацій на букмекерських жнивах. Через це знову пропоную поставити вам 100 чи 200 гривень на позицію із можливим поверненням, але не більше: «перемога «Локомотива» Памір із форою (-1)» за коефіцієнт 2.12 від БК Favbet.

Ординар: Повернення
Таджикистан, Вища ліга, 2-й тур
16:00/11 кві
«Локомотив» Памір – «Душанбе-83»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0