Прогноз і ставка. «Крістал Пелес» – «Борнмут»: 15-й тур стартує в Лондоні

21:30, 03 гру 2019
Грає
З різним настроєм підходять команди до цього матчу. «Пелес» нарешті здобув перемогу після безвиграшої серії з 5-ти матчів, а «Борнмут» зазнав три поразки поспіль. Сусіди по турнірній таблиці з’ясують відносини на «Селхерст Парк».

В Англії починається зимовий інтенсив. Не встиг закінчиться 14-й тур, як через 2 дні починається 15-й. Обидва клуби можна віднести до тієї категорії команд, яким не принципово, де грати, вдома або в гостях. «Крістал Пелес», наприклад, з виїзду привіз більше очок, ніж заробив вдома. Я не думаю, що в нашому випадку фактор свого поля буде грати вирішальну роль.

Попередня очна зустріч цих клубів в Лондоні була в травні цього року і закінчилася фестивалем голів. «Орли» перемогли «Вишен» 5: 3! Ще в трьох нещодавніх особистих зустрічах команд менше трьох голів не забивалося. У «Орлів» зараз розігрався Вілфред Заха, якого дуже важко зупинити захисникам, а у «Вишен» Харрі Вілсон забив два голи «Тоттенхему». Є в цих командах кому грати і забивати. Я розраховую на результативну зустріч «Пелес» і «Борнмута».

Напрошується ставка на ТБ (2.5), але я візьму варіант «Обидві заб’ють» за 1.8.

Бери участь у конкурсі «Час Перших» до топових матчів грудня та виграв 5000 гривень!

Ординар: Програш
АПЛ
21:30/3 гру
«Крістал Пелес» - «Борнмут»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0