Прогноз і ставка. Фарери – Румунія: результат матчу передбачуваний заздалегідь, або є варіанти?

19:00, 12 жов 2019
Грає
Один з претендентів на вихід у фінальну частину Євро-2020, збірна Румунії, поїде на Фарерські острови за трьома очками. Як зустрінуть їх господарі поля, чи зможуть нав’язати боротьбу, чи зіграють вдало? Дізнаємося після закінчення матчу.

Отже, що ми маємо в групі «F»? Збірну Іспанії відразу відправляємо на перше місце, а ось за друге йде боротьба між збірними Швеції, Норвегії та Румунії. Остання поїде на Фарерські острови добувати три очки.

Був якийсь сплеск в біографії збірної Фарер, коли на своєму полі вона мало кому давала спуску і в суворих погодних умовах могла витягнути нічию або поступитися мінімально навіть топ-збірним. Зараз справи у фарерців йдуть набагато гірше: вони – відверті аутсайдери в своїй групі і мають в графі «очки» жирний нуль. Правда, на відміну від Гібралтару, Андорри та Сан-Марино, Фарери забивали в цьому відбірковому циклі. В активі у них три м’ячі, причому вони змогли навіть один раз засмутити самих іспанців! Що можуть протиставити «Рибалки» збірної Румунії? Поставити «автобус» в своїй штрафній, не пропустити багато і постаратися забити свій гол. Усе.

Звичайно, збірна Румунії зобов’язана перемагати своїх суперників. Вони вміють проводити зміну поколінь в команді практично не впливаючи на її силу. «Карпатськи хлопці» завжди є претендентами на виступ в фінальних турнірах світових футбольних форумів. Так, румуни поїдуть на острови не в найсильнішому своєму складі, але, я думаю, це не сильно вплине на результат матчу. Всі 7 особистих зустрічей виграли румуни і дві «свіжи» перемоги були з великим рахунком і на нуль.

Для цього матчу я зупинюся на такому варіанті: «П2 і ТБ (2.5)» з коефіцієнтом  1.74. Удачі!

Ординар: Виграш
Євро-2020 Відбір
19:00/12 жов
Фарери - Румунія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі