Прогноз і ставка. «Енергетик-БГУ» – «Городея»: чи підтвердять господарі статус фаворита в матчі?

17:30, 16 кві 2020
Грає
Відкриватиме програму 5-го туру Вищої Ліги Білорусі поєдинок між «Енергетиком-БГУ» і «Городеєю». Обидві команди непоано првели стартовий відрізок, але господарі поля видали кращий старт, а також фактор свого поля робить їх фаворитами в очах букмекерів. Але і гості прагнутимуть продовжити набирати очки.

«Енергетик» видав чудовий старт в чемпіонаті з 3-х перемог поспіль – сенсаційної перемоги над «БАТЕ» (3:1), над новачком «Рухом» (1:0) і над не простим «Мінськом» (2:0), але вже в 4-у матчі команда не змогла продовжити перемагати і без шансів поступилась «Торпедо-БелАЗ» 0:2. Завдяки таким результатам «Енергетик» зараз ділить 1-у сходинку в таблиці з своїм останнім суперником – у обох по 9 очок. Також «Енергетик» має поки карщу різницю голів +3 (6:3), а форвард команди Джахшібаєв зараз очолює гонку бомбардирів з 3-а голами.

«Городея» стартувала з двох поразок з «Вітебськом» і солігорським «Шахтарем», але вже в наступних двох турах  команда виправилась і здобула максимум – 6 очок з «Белшиною» і «Динамо» Мінськ. Тож в активі команди 6 очок, але зараз судити по таблиці навряд чи правильно, адже тільки старт сещону і щільність дуже висока. Поки результативність команди не дуже вражає, за 4 матчі лише 2 голи, а це пів гола за гру в середньому, а пропустила команда на гол більле 3.

«Енергетик» букмекри вважають фаворитом, і зрозуміти це можна, адже старт в команди видався чудовим. Але «Городея» перемогами в двох крайніх турах показала, що їх не варто відносити до аутсайдерів. Звичайно «Енергетик» гратиме вдома, де здобули 2-і з 2-х перемог, і забили мажйе всі голи саме вдома (5 голів), тому очікуємо на те, що все ж таки домашня арена допоможе команді не програти, але все ж матч буде важким, тож голів багато очікувати не варто.

Ординар: Програш
Вища Ліга Білорусі
17:30/16 кві
«Енергетик-БГУ» - «Городея»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0