Прогноз і ставка. «Діріанген» – «Реал Мадріс»: не варто чекати сенсації

00:00, 19 кві 2020
Грає
В останньому турі Клаусури Нікарагуа один з лідерів турніру «Діріанген» прийматиме середняка «Реал Мадріс». Господарі ведуть боротьбу за 2-у пряму путівку у півфінал плей-офф турніру, а гості просто дограватимуть сезон. Тож ставимо на голи від фаворита, який повинен перемагати.

«Діріанген» на даний момент ділить 2-у сходинку в таблиці з «Реал Естелі», з яким в минулому турі розписали мирову 0:0. В останніх турах команда показала на надто добрі результати, як для фаворита – в 5-и матчах набрали 8 очок з 15-и можливих. Забила команда не багато в останніх 5-и турах всього 5 голів, а пропустила 4.

В «Реал Мадріс» є ще математичні шанси на вихід в плей-офф, але зробити це майже не реально, адже для цього команді потрібно відіграти мінусову різницю голів, яка в них складає -11 (14:25) і надіятись на обов’язкові поразки конкурентів. Команда посідає 8-у сходинку з 17-а очками. У останніх матчах результати не надто втішні, не зважаючи на перемогу в останньому матчі – за останні 5 турів 3 поразки.

Безперечно «Діріанген» фаворит, і очні зустрічі це підтверджують також – останні 5 таких поєдинків закінчились 3-а перемогами «Діріангена» і 2-а нічиїми. Також на боці фаворита і фактор свого поля, де команда не програє вже 7 останніх матчів, а в 4-х останніх домашніх забивали мінімум 2 голи. Звичайно «Діріанген» побіжить в атаку, в надії все таки здобути 2-е місце і пряму путівку в півфінал плей-офф, тому повинні забивати, а гості, які практично ні на що не претендують, проблемою для господарів не стануть. Тому пропонуємо поставити на тотал «Діріангена» більше 2-х.

Ординар: Виграш
Чемпіонат Нікарагуа
00:00/19 кві
«Діріанген» - «Реал Мадріс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0