Прогноз і ставка. ЧС з біатлону. Мішана естафетна гонка в Антхольці

15:45, 13 лют 2020
Програму чемпіонату світу в італійському Антхольці відкриє класична мішана естафета. Ліза-Тереза Хаузер виграє перший етап у Анастасії Меркушиної.

Букмекери пропонують визначити, хто буде вище після першої передачі естафети: Меркушина або Хаузер. Єдиний шанс для Насті виграти цю дуель – тільки провал Лізи на стрільбищі. Чи варто на нього чекати? Гадаю, ні. Хаузер – знаний снайпер і вже досвідчений естафетний боєць. Про її сінгл-міксти з Едером уже можна складати легенди. А ось у Насті в трьох з чотирьох естафет цього сезону були заїзди на штрафне коло.

Хаузер не поступиться у швидкострільності, навряд чи програє у влучності та точно виграє на лижні. Ногами Насті буде дуже складно конкурувати – Ліза була швидшою за українку у всіх гонках цього сезону. Навіть в одиночних естафетах Хаузер примудрялася привозити Меркушиній у середньому близько 12-ти секунд на кожному етапі.

До того ж не варто забувати, що команда України стартуватиме в підвалі пелотону (24-те місце), а Австрія – із 7-го місця. Олсбю вже на першому колі намагатиметься розривати караван, не кажу, що Хаузер у змозі тримати швидкість норвежки, та все ж, на відміну від Меркушиної, у неї будуть спини швидких суперниць, тримаючись за якими вона зможе не відстати критично від лідируючої групи і, в свою чергу, створити заділ перед українкою.

Загалом, шансів у Меркушиної проти Хаузер я не бачу. Тільки якщо форс-мажор на рубежах, але такий варіант слабо проглядається.

Ординар: Виграш
Антхольц. Мішана естафета
15:45/13 лют
Лідер після 1-ої передачі естафети. Хто вище: Австрія - Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Бонуси за реєстрацію
Бонус від «Фан Спорт» до 1000 грн
Букмекерська контора «Фан Спорт» надає для нових гравців бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і зробити депозит на суму не менше 1 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
7
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 3