Прогноз і ставка. Чехія – Франція: французи розпочнуть турнір з перемоги

20:00, 15 лип 2019

15 липня на чемпіонаті Європи серед юніорських збірних (U19) в боротьбу вступають команди групи В. Збірна Чехії зіграє з Францією.

За іменами збірна Франції – фаворит групи, в якій також грають Чехія, Ірландія та Норвегія.

Ворота «триколірних» захищає талановитий 17-річний голкіпер Стефан Баїч із системи «Сент-Етьєна», захист цементує Бенуа Бадіашіле з «Монако», чия трансферна вартість вже наближається до 10 мільйонів євро. У середній лінії виділяються Орельєн Чуаемі з «Бордо» і Жюльєн Пончо з «Лор’єна». На вістрі атаки, швидше за все, зіграє 18-річний нападник «Ліона» Ленні Пінтор.

В елітній групі кваліфікації підопічні Ліонеля Рукселя зуміли обійти збірні Польщі (0:0), Швейцарії (3:2) та Ізраїлю (3:0).

У складі чеської команди немає по-справжньому гучних імен. Однак періодично чехи вистрілюють на великих юніорських і молодіжних турнірах завдяки злагодженим колективним діям і чудесам у виконанні воротарів (ця історія бере початок ще до юності Петра Чеха). Від колективу Яна Сухопарека можна очікувати грамотної і прагматичною гри другим номером.

І все ж ставимо на те, що французька збірна зможе реалізувати свою перевагу в класі і почне чемпіонат Європи з трьох очок за перемогу.

Ординар: Виграш
Чемпіонат Європи U19. Груповий етап
20:00/15 лип
Чехія U19 - Франція U19
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0