Прогноз і ставка. «Бужумбура Сіті» – «Інтер Стар»: чи вийде у господарів відігратись?

16:00, 12 кві 2020
Грає
В рамках Кубка Бурунді зустрінуться два середняки тамтешнього чемпіонату «Бужумбура Сіті» та «Інтер Старс». Команди практично одного рівня, і тому гра повинна бути бойовою, тому очікуємо на голи від обох колективів.

«Бужумбура» середняк елітного дивізіону Бурунді, зараз команда посідає 7-у сходинку в таблиці турніру і має 37 очок після 27-и турів. У команди не погана  різниця голів +8, при 41 забитому м’ячі і 33-х пропущених. В останніх 6-и матчах чемпіонату «Бужумбура» видала хорошу серію без поразок.

«Інтер Старс» практично мало чим відрізняється від свого суперника. В чемпіонаті Бурунді «Старс» йдуть на дві сходинки нижче, на 9-й і мають на 2 очки менше. Правда от різниця голів у «Старс» нульова – 26 забитих і пропущених за 27 турів, а це практично по голу за гру команда забиває і пропускає. І саме рахунок 1:1 був зафіксований в 5-и останніх матчах команди з 10-и.

Чемпіонат Бурунді завершується через кілька турів, тож команди практично не мають шансів на потрапляння в призові місця, тож боротьба за кубок країни може надати командам мотивації. В першому поєдинку перемогу святкували «Інтер Старс» 2:0. В другому ж матчі «Бужумбура» гратиме вже на своєму полі. За останні 5 очних поєдинків переваги не має жодна з команд – по 2 перемоги в кожної і одна нічия.

«Бужумбура» повинна йти в атаку і спробувати відіграти два м’ячі, але і гості просто так не будуть сидіти, і будуть намагатись забити, аби не дати господарям відігратись. Тож пропонуємо поставити на те, що обидві команди зможуть відзначитись. Адже команди рівні і така ставка проходила в 3-х з останніх 5-и поєдинків кожної з команд, і також в 3-х з 5-и останніх очних зустрічей.

Ординар: Виграш
Кубок Президента Бурунді
16:00/12 кві
«Бужумбура Сіті» - «Інтер Стар»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від «Фан Спорт» до 1000 грн
Букмекерська контора «Фан Спорт» надає для нових гравців бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і зробити депозит на суму не менше 1 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
7
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0