Прогноз і ставка. Біатлон. Чоловіча індивідуальна гонка в Естерсунді

17:15, 04 гру 2019
Сьогодні на етапі Кубка світу в шведському Естерсунді відбудеться чоловіча індивідуальна гонка. Ерік Лессер як мінімум не програє Юліану Еберхарду на вогневих рубежах.

Не дочекався, я на жаль, тих котирувань, на які розраховував, тому спробуємо що-небудь винайти з того, що є. Кидається в очі порівняння Еберхарда і Лессера за кількістю промахів. Так, Ерік важкувато входить у нинішній сезон, але навіть в такій формі йому під силу як мінімум не програти австрійцю на рубежах.

За всю свою кар’єру Лессер програв Еберхарду індивідуальну гонку на стрільбищі лише одного разу. Нехай це і сталося в Естерсунді, але тим не менше – лише один програш за 10 років, включаючи і Кубок IBU.

Відсоток закритих мішеней Еберхарда минулого сезону становив 76% як на «лежці», так і на «стійці» (гонки цього сезону поки не говорять про якийсь очевидний прогрес). Тому «застрелитися» Юліан готовий на будь-якому рубежі. У Лессера страждає стрільба з положення стоячи (80%), але на «лежці» Ерік, як правило, стабільний – 87% минулого сезону, а ще раніше було і за 90%. Якщо говорити виключно про «індивідуалки», то в Еберхарда загальний відсоток точних пострілів за сезон у цій дисципліні ніколи не піднімався вище 82%, у Лессера – не опускався нижче 85% (беремо до уваги сезони, де було більше однієї індивідуальної гонки).

Звичайно, стрільба в Естерсунді часом перетворюється на лотерею. Комусь не пощастить в ній потрапити в порив, а кому й навпаки. Але перед стартом гонки розклад на боці Еріка.

Бери участь у конкурсі «Час Перших» до топових матчів грудня та вигравай 5000 гривень!

Ординар: Програш
Естерсунд. Індивідуальна гонка. Чоловіки
17:15/4 гру
Хто зробить більше промахів: Юліан Еберхард - Ерік Лессер
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 3
  • Привет, Максим! С началом биатлонного сезона)
   Нашёл еще два хороших варианта на сегодня, Ветле Шостад Кристиансен – Матвей Елисеев П1 за 1.87, и Арнд Пайффер – Йоханнес Кюн П1 за 1.72.
   Кристиансена считаю надежным стрелком судя по прошлому сезону, этот сезон конечно начал не так удачно, но думаю сегодня исправиться, в чистую стрельбу Елисеева не верю, считаю что в спринте ему повезло, русские спортсмены типа Елисеева повторять хорошие результаты практически не могут.
   А Пайффер подарок, я думаю отравление не сильно повлияет на сегодняшнюю гонку, стрельба у него всегда была на высоком уровне, да и в прошлом сезоне на этом же этапе он взял первое место отстреляв все 4 рубежа чисто. Считаю что Кюн с 73% стрельбы шансов быть выше почти не имеет, как думаешь?

   • Привет! Кристиансен-Елисеев – скорее да, чем нет. Но я бы не стал говорить, что Матвею повезло. В межсезонье с ним поработала Альбина Ахатова в плане улучшения стрельбы. Там ему “лежку” изменили, да и в целом он говорит, что сейчас чувствует себя увереннее на рубежах.
    Что касается Пайффера, то я в индивидуалках ставлю только против него). Я не конкретно про случай с Кюном. Напомню, что те прошлогодние 4 нуля Пайффера – это первый в его карьере случай, когда он прошел индивидуалку, сделав меньше 2 промахов и заехав в топ-6 (это и Кубок мира, и Кубок IBU, и юниорские). Поэтому хоть на бумаге он и смотрится фаворитом против Кюна, но от прогнозов на него воздержусь. Если только против, например, в топ-6 – нет. Такие мысли…