Прогноз і ставка. Біатлон. Чоловіча гонка переслідування в Хохфільцені

14:00, 19 гру 2020
На етапі Кубка світу в австрійському Хохфільцені відбудеться чоловіча гонка переслідування. Антон Дудченко випередить Максима Воробея.

Українець Антон Дудченко показав у спринті свій найкращий результат в кар’єрі. Утримати в переслідуванні високе 20-е місце буде важко, але фінішувати вище за білоруса Максима Воробея йому до снаги.

У Контіолахті в Дудченка зовсім не вийшло, але вже у Хохфільцені вдалося намацати свою стрільбу, та й ногами в кожній гонці спостерігався прогрес. Щоб ви розуміли, тому ж Воробею в першому спринті Хохфільцена Дудченко програв на лижні 38 секунд, а за тиждень у другому – лише 8 секунд. Якщо Антон покаже таку ж швидкість і в пасьюті (принаймні починати гонку він буде у групі зі швидкими біатлоністами), то у білоруса шансів у цьому протистоянні не буде. Його перевага над українцем тільки на лижні, але на стрільбищі він не конкурент.

Менше чотирьох промахів Воробей у пасьютах Кубка світу ще не робив, для порівняння Дудченко лише одного разу провалився на рубежах в пасьюті, зробивши чотири промахи. «Ахіллесова п’ята» у Воробея – це стрільба стоячи, де його показник закритих мішеней ніколи не піднімався вище 72%, а цього сезону взагалі становить 62%. У Дудченка ця цифра два сезони близько 80%.

Тому можна розраховувати як мінімум на 1-2 зайвих промахи у виконанні білоруса. Додаємо до цього його відставання у 24 секунди від Дудченка на старті і ще з десяток секунд за рахунок більш високої швидкострільності українця й отримуємо, що Дудченко може собі дозволити програти на лижні Воробею близько 50 секунд, і все одно буде вище у фінішному протоколі, за умови, звісно, що зробить бодай на один промах менше.

Ординар: Виграш
14:00/19 гру
А. Дудченко - М. Воробей
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
23043 14
Всі бонуси Parimatch
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0