Прогноз і ставки. Біатлон. Чоловіча гонка переслідування в Естерсунді

16:15, 05 гру 2021
На етапі Кубка світу в шведському Естерсунді відбудеться чоловіча гонка переслідування. Себастьян Самуельссон і Кантен Фійон Майє випередять Емільєна Жаклена.

Продовжу скептично ставитися до виступів Жаклена. На початку серпня Емільєн впав з велосипеда і отримав перелом променевої кістки руки зі зміщенням. Уся передсезонна підготовка пішла нанівець, але за межами будь-якого розуміння франзуц пробіг гонки у Шушені та перші старти в Естерсунді. Насамперед це стосується його швидкості на лижні, де він поступався лише Самуельссону.

Проте слабким місцем Жаклена після травми залишається стрільба з положення стоячи. Про це він розповідав після Шушена, це було помітно і в Естерсунді. Жаклен пробував стріляти розмірено, пробував стріляти дуже швидко, але промахи все одно залишалися. А в естафеті помилки з’явилися ще й «лежачи». Зазначу також, що в естафеті Жаклен вже не демонстрував тих швидкостей, які були у нього на початку тижня. На фініші було помітно, як важко йому далася гонка.

У свою чергу, Самуельссон пробіг естафету в форматі тренування, вже не претендуючи на високі місця. Швед зараз перебуває у божевільній формі, у спринті він привіз тому ж Жаклену цілих 20 секунд на лижні. Снайперська форма також на високому рівні. Плюс домашній стадіон, плюс майка лідера загального заліку, плюс бажання реабілітуватися перед шведськими вболівальниками за невдалу естафету. Взагалі не бачу шансів для француза у цьому протистоянні.

Самуельссон однозначно буде швидшим за Жаклена на дистанції. А враховуючи перевагу шведа на старті у 18 секунд, можна сміливо віддавати йому право на одне зайве штрафне коло. І не забуваємо про проблеми Жаклена на стійці, де він має остаточно поховати свої шанси на успіх.

Мабуть, проти Жаклена можна заграти і Фійона Майє, який поступово знаходить себе, забуксувавши у перших гонках. Те, яким я бачив Жаклена в естафеті, наштовхує на думку, що Фійон Майє не поступиться йому на лижні, ну а на стрільбищі Кантен повинен мати перевагу, враховуючи знову-таки «стійку» Емільєна.

Ординар: Виграш
Естерсунд. Гонка переслідування. Чоловіки
16:15/5 гру
С. Самуельссон - Е. Жаклен
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Естерсунд. Гонка переслідування. Чоловіки
16:15/5 гру
Е. Жаклен - К. Фійон Майє
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від «Фан Спорт» до 1000 грн
Умови змінено. Ознайомитись з актуальним бонусом на депозит від Фан Спорт можна за посиланням. 
8110 7
Всі бонуси Фан Спорт
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі